Sayfa 37/94 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 289 - 296 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Patron demişki yüzde 25 yükselmeden satmam.ama dememiski tam yüzde 25 olunca satarım.nen patron olsam bu kadar alıcı varken yüzde 60 70 yükselmeden niye vereyim.millet zaten 5 6 gün tavana alış yazacak.en yüksekten satarım. Malmi patron

2.  Alıntı Originally Posted by izedin21 Yazıyı Oku
    Patron demişki yüzde 25 yükselmeden satmam.ama dememiski tam yüzde 25 olunca satarım.nen patron olsam bu kadar alıcı varken yüzde 60 70 yükselmeden niye vereyim.millet zaten 5 6 gün tavana alış yazacak.en yüksekten satarım. Malmi patron
    Bu ihale birine kalacak ama patrona kalmayacağı kesin))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne zaman emir girebiliriz

4.  Alıntı Originally Posted by izedin21 Yazıyı Oku
    Patron demişki yüzde 25 yükselmeden satmam.ama dememiski tam yüzde 25 olunca satarım.nen patron olsam bu kadar alıcı varken yüzde 60 70 yükselmeden niye vereyim.millet zaten 5 6 gün tavana alış yazacak.en yüksekten satarım. Malmi patron
    ard bilişim de yuzde 25 yukselince sattı.burda da satar muhtemelen?pazartesi belli olur.

5. ne yapmak için?
     Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    Ne zaman emir girebiliriz
    SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    aslında inanmadığınız şeyleri gelip burda yazmak pek etik değil(ilgili arkadaşa)....o yuzden böyle bir cevap verdim...
    İnanmadığım şeyi neden yazayım Ben bu kadar talep olacağını bile beklemiyordum filhakika.
    O yüzden emir falan girmedim. Olsaydı elimde teklifi degerlendirirdim
    Naten deras smart yksln enjsa papil ardyz yakinen halka arzlarini izledim çoğuna katildim bazısını arzın ilk günü aldım vs.

Dediğin teklif benzeri teklifi ardyz de yaptim 700 kusur lotu 9.50 TL fiyattan peşinen ödeyerek aldim, ard henüz 5 TL falan dı. Hatta ard sayfasinda yazmistim bu olayi

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

7. Bitmalde üçüncü tavanda satmayı düşünüyordum ama 300 TL para için satış yapmam. Akarı yok kokarı yok dursun bakalım ikiye katlarsa ancak o zaman satarım

8. Arkadaşlar yarınki tavanı 3.60 mı 3.61 mi.

Sayfa 37/94 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •