Sayfa 40/94 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 313 - 320 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    Ne olduğunu görmeden tavan yazmak mantıklı mı patronda bir anda satarsa elimizde kalmasın. Zarar edecek gücüm kalmadı
    Hocam patronun satabilmesi için hissenin %25 yükselmesi lazım. Şuan farklı aracı kurumlar kullananlar hariç herkeste 298 hisse var ve bu hisseyi sen ben o herkes 3.28'den aldı. Ben arzda kapışılan, bölüşülemeyen hissemi neden hemen satayım? Zaten birazdan tavanda bekleyen lot sayısı geldiğinde bu gibi konuşmalar yapıyor olmayacağız. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir fakat ilk hafta içiniz rahat olsun.

Kardeş tavanda bu kadar olması beklenen birşey benim dediğim şu bu emirlerin çoğu sonradan şirketler tarafından verilen sayı yükseltme emirleri. Kağıt yeni olduğu için heyecanlılar da var. 2 3 reel güne tavan emirleri azalır. Fake emirler çekilir malı boşaltırlarsa ne yapacağız. Şu 1 hafta bist yeşilken para mı kazanmak lazım burda sırada beklemek mi

3. Dün 18.17 gibi emir girdim tek lot gelmemiş, gerçi beklenen birseydi. Sanırım robot işlemler haricinde manuel alabilen olmamıştır.

Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Ardyz yalımında alış için aracı kurumda görüşmüştüm ilk alışlar botların düşüyor sonra hızlı olan sanırım tavan yazmak değilde eşleşme önemli. 2 tavan dan alıcısın ama önce millet almalımki satsın kimde varkı toplu olan topu topu 299 lot 🙃
    40milyon lotla tavan açtı

Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    Kardeş tavanda bu kadar olması beklenen birşey benim dediğim şu bu emirlerin çoğu sonradan şirketler tarafından verilen sayı yükseltme emirleri. Kağıt yeni olduğu için heyecanlılar da var. 2 3 reel güne tavan emirleri azalır. Fake emirler çekilir malı boşaltırlarsa ne yapacağız. Şu 1 hafta bist yeşilken para mı kazanmak lazım burda sırada beklemek mi
    sizin bu dediğiniz doğru olsa yarın ve pazartesi günü de tavanda yuksek alış OLMAMASI lazım...ama alışların çoğu halka arza alışı gelmeyen kynın (bizim gibi) girdiği alımlar....

kardeş 299 lot ta bizde var. İnşallah dediğin gibi olsun kazanalım. Halka arz ile ilgili en olumlu senaryo ARdyz ama ondan öncekiler pek parlak değil.

Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    kardeş 299 lot ta bizde var. İnşallah dediğin gibi olsun kazanalım. Halka arz ile ilgili en olumlu senaryo ARdyz ama ondan öncekiler pek parlak değil.
    mesela sen bu kadar kötümsersin peki kaçıncı tavandan satarsın???işte herkes senin gibi...keşke tavanlar eskisi gibi yuzde yırmi olsa birkaç tavanda çözülürdü hisse...isteyende istediği kadar mal alırdı.şimdi kimse yuzde on için gelen az bir malını vermez...

8.  Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlıyorsunuz. Papil ve Naten gayet başarılı oldu. İkisi de 3-4 kat gittiler bir ara.

Sayfa 40/94 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •