Special Days Image
Sayfa 52/94 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    2093 lot yapar epi topu 6. 856 lira sermaye baglamissiniz neden korkacaksiniz ki !!!
    belki bana göre çok büyük paradır bilemezsiniz ... gerçi bana göre tüm paralar büyük paradır.

Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    belki bana göre çok büyük paradır bilemezsiniz ... gerçi bana göre tüm paralar büyük paradır.
    ironi olarak yaklastim sn. romantictr.

risk acisindan cok fazla bir durum olmadigini belirtmek icin

yoksa herkesin durumu kendine ozeldir

3. Arkadaslar merhaba. 10 yildir borsadayim ama ilk defa halka arza katildim. 298 lot geldi.. Bilen arkadas varsa cevaplasin. Tek hesaptan 1000 lot alan yok anladigim kadariyla.Herkese ayni sekilde verilmistir diye umuyorum. Yarin piyasada bayrak hissesinde ayni araci üzerinden kimse 1000 lot satamaz bu mantikla.. Baska bankalardan alanlar 298 299 ne verdiyse satabilir.. Sorum şu yarin biri 10 000 veya 15 000 gibi lotlar satsa burda bir duzenbazlik olur. Cunku bende 15 000 lot istedim gelmedi..Eger tek hesaptan herkesde 298 lot varsa bunun bu haftada tavan tavan gitmesi gerekir.. Mantik olarak yarin tavandan alan a1 50 000 lot ve global 60 bin lot piramit 11bin lot ve qnb finans 6000 lot disinda bu kadar hisseye sahip tek hesap yok..Anca 3 4 araci kurumdan 298 298 gibi toplayan yoksa..ilginc bir durum gercekten.. Yani yarin Ziraatten veya Vakifbanktan tek tusla 10 000 lot satacak yok.. Eger gercekten boyleyse 3 5 gun daha tavan olmasi icten bile degil. A1 disinda 50 000 lotu satacak kimse yok ben bunu cikariyorum oda 1 kisi ilk gun aldi galiba tavandan.. Hatam varsa duzeltelim. Kimseyi yanlis yonlendirmis olmayayim

4. Yarınki tavan rakamını merak ediyirum... önümüzü görme açısından iyi olacaktir....patron da mali azıcık keymetliyse hemen satmayiversin,beklesin biraz...%25 oldu diye vermez hemen ins.
    Birde eğerrki satarsa hala açık oran %50 yi geçiyor snairim...bu benim hic hoşlanmadığım bir durum...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Yarınki tavan rakamını merak ediyirum... önümüzü görme açısından iyi olacaktir....patron da mali azıcık keymetliyse hemen satmayiversin,beklesin biraz...%25 oldu diye vermez hemen ins.
    Birde eğerrki satarsa hala açık oran %50 yi geçiyor snairim...bu benim hic hoşlanmadığım bir durum...

patron bu kadar talep olacağını beklemiyordu bence. daha sen ben alamadık hisseyi. aracı kurumlar topluyor.
    patron başta o kadar lot sattıgına da bence pişmandır ucuza gittiğinden dolayı. 1 yıl süresi var bakalım belki de hiç satmaz.

6. Eğer mı bu hafta satmaz ise...cumaya kadar tavanın devam edeceğini düşünüyorum...yada endeks okkalı bir satış yerse belki o zaman...
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    patron bu kadar talep olacağını beklemiyordu bence. daha sen ben alamadık hisseyi. aracı kurumlar topluyor.
    patron başta o kadar lot sattıgına da bence pişmandır ucuza gittiğinden dolayı. 1 yıl süresi var bakalım belki de hiç satmaz.

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    yarin tavana kalan paylarin satisi gelecektir !

8. Sanmıyorum bende gelmeyeceğini düşünüyorum...ardyz de tavan %20 idi ve %60 yükseldikten ,yani üçüncü tavanda verdi...kıyaslama yanlis ama fikir verme açısından 2/3 tavan sonra verme ihtimali daha yüksek
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yarin tavana kalan paylarin satisi gelecektir !

Sayfa 52/94 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •