Sayfa 69/94 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 545 - 552 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Ben sabah alabildim... Bakalım nereye kadar gidecek

ytd....
    Tebrikler... Tek lot mal gelmedi. Emir tipi veya şeklinizi de söyler misiniz? Biz mi beceremiyoruz?

2. Dün akşam seans kapandıktan sonra verdim geldi... 298 de ilk halka arzda almıştım...

ytd....

3. Burda bazı arkadaşlar bazı şeyleri yanlış yorumluyor bence.. 18:10:01 de emir de verseniz ertesi gün aracı kuruluşun emrinizi saat kaçta ilettiği daha önemli. Mesela örnek veriyorum x aracı kuruluşunda emiri ben 23:00:00da da versem ertesi sabah bist webservisinin kaçta emir topladığı önemli bu yüzden x yatırım menkul aş emirleri iletilebilen ilk aracı kurumsa benim emrim y kuruluşunda 18:10:01 de iletilen emirden önce tavana yazılır.

Teknik dokümanlara bakmak lazım. 9:40 kritik saat bence.

Söylediklerimde yanılma payı olabilir. Daha net açıklayan biri olursa memnun olurum.

Ha bu arada bana kalsa öyle bir sistem kurulmalı ki aracı kuruluştan akşam kapanıştan sonra kaçta emir girerseniz girin ertesi günü beklemeden biste iletip emirler tahtada dizilmeli.

4. Böylece herkesin daha adil bir erişimi olurdu tahtalara

5. Son dakika gedik dünkü aldıklarından 300 bin sattı hisse gelen oldumu

ytd....

6. Sabah 9 da yazdım gelen yok .... yarın satıcı kısmı daha mi iştahlı olacak acaba göreceğiz...
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben bugün verdim. İnşallah daha da gideri vardır bol bol tavan görün. Bana bu kadarı yetti.

Yazdık bakalım 299 lot satış yarın ne olur. Giderse iyi olur.

Sayfa 69/94 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •