Sayfa 262/1003 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    Trump: Twitter'ı kapatırız, bu yasal olarak mümkün http://
    7 kasim sabah yapacagi ilk is bu o zate kesin gibi ama
    Zate abd de kapaninca dunyadada kapaniyo omomatikman
    Su an icin borsalari gidiklamaz bile bu ya
    Yatirim tavsiye degil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,626
    benim işlemler AL-SAT ~~ SAT-AL adrenalin olsun yeter

Bear_Bull
    @BearBull26

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bugün iş merkezindeki bakkal arkadaş illaki borsaya girecem dedi tutturdu. Alıp yatacam birde THY dedi çok ucuz devlet para verçekmiş buna anlatıncaya kadar dilim damagim kurudu uzak dur borsadan diye. İkinci şahit olduğum döviz ile alakalı doları fiziki düşünüyor anlayanlar. Nerdeyse 100 bin dolar Euro almış. Fiziki dolar tercih ediyor bir korku yüzünden.
    Millette ne para var. 100 bin Euro.

Bence nereden buldun yasası çıkması lazım. Nereden buldun? diye sorulması lazım.
    Bankacılık üzerinden geçmeyen sistemde olmayan parayla bir şey alamaman lazım.

Nakit yok. Üzerinde en fazla 500 tl taşıyabilirsin gibi.

Ben böyle düşünüyorum.

4. Burdaki short coşkusunu görünce gaza gelip son dakika 120950 den 6 long actim. Normalde algim herkes gibi short ama bazan böyle algının tersine poz alıyorum. Farklı bir heyecan oluyor yarın eksi açarsa stop olucam umarım fazla eksi GAP olmaz.

5. We are not happy wıth chına - trump

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,526
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    bayrağın ucunda oyuna dahil olacağım...yoksa bu saatten sonra saatlik sat derse yine olurum..

A-B planı belli..HERİF ne istiyorsa yapsın.

ama şu var ki an itibariyle, sağ kulvar güçlü
    184 mil. lot olmuş.

kanımca kapanışa kadar 300 ml. eder.

bu hacimle beraber 12.60-70 altı kapanırsa; THY de yakın zirveyi gördük derim
    hisse-endeks ÇOK YÜKSEK HACİMLE tepe yapıp oradan %1-2 aşağı kapatırsa, dikkatli olmak lazım.

hissede hareket sert olduğundan bu %5-6 olmalıdır..
    ve aps dün 8.000 bu gün 6.000 arttı.senaryo adım adım ilerliyor...aps tradede işe yaramıyor ama büyük hareketlerde güzel..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. ABD ADR lerde kapanış. GARAN'a ABD de hareket getirmek istemişler ama başarılı olmamış.

Bankaları kaldırmak için en pahalı olanı almaları gerekiyor.
    GARAN ADR si 2008 lerden bu yana en düşük seviyede, desteklemek istiyor da olabilirler.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Burdaki short coşkusunu görünce gaza gelip son dakika 120950 den 6 long actim. Normalde algim herkes gibi short ama bazan böyle algının tersine poz alıyorum. Farklı bir heyecan oluyor yarın eksi açarsa stop olucam umarım fazla eksi GAP olmaz.
    121700 den açılan şortları 121 den bende longladım.... iki gündür akşam üstü bankalara ufakda olsa alım geliyor ... dow buralarda gezinirse sıra bankalarda diye düşünüyorum... herkes bir şeyler söyledi...... bakalım kim ben bildim diyecek

Sayfa 262/1003 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •