Sayfa 495/1003 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    #uşak seramik ile bağlantım kalmamıştır

1.73 satış ortalamasıyla çıktım

102/103 xu100 de 1.80 gördü

Endeks 107 bini geçti yükselmedi yeter bereket versin

Elimde sadece tübraş hissesi kaldı

Ytd
    Vay be sonunda pes ettirdiler sanada desene.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
    KMX, 3-4 sene önce BIST-100 hakkında büyük bir hedef vermişti.Daha önce tanındığından doğal olarak pek çok kişiyi etkiledi.

Sonuçta beklenti gerçekleşmedi,hatta tersi oldu.Bunun üzerine KENDİ BEYİN TOMOGRAFİSİ olduğunu ifade ettiği

TOMOGRAFİ kesitlerini göstererek rahatsızlığına binaen kesin ifadelerde bulunduğunu ifade etti.

ilginç bir hadise olduğundan unutmadım.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
    burada yazmak herbabayiğidin işi değil.Yanlış yaptın mı affetmezler,eleştirirler vs.

ama sosyal medya öyle mi?biri seni eleştirdi mi,ENGELLE olsun bitsin.dolayısıyla altta yazan mesajlar sadece

olumlu,enaniyeti okşayan ifadeler.DİKKAT ETTİM BAZI KY. LER.'' HEP OLUMLU YORUM VARDI ONUN İÇİN O HİSSEYİ ALDIK-O ŞAHSA GÜVENDİK VS.'' DERLER.

zaten olumsuz olması mümkün değil.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kardeşim şöyle tarif edelim piyasayı. Köpük banyosu gibi düşün. Şu an gözlerinde sabun köpüğü var göremiyorlar durulaninca arkadaki çıplak zenciyi görünce akılları başına gelir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
     Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Bence siz önce kitabını alın okuyun ondan sonra kmx hakkında yorum yapın.. Endeks 7 8 binde iken verdiği hedefler kitabunda mevcut..
    piyasanın içinden gelen ve beğeni almış kişilerin kitabını okumak isterim. dediği olay doğrudur da.(sağlık sorunun dan dolayı kesin kesin ifadeler vs.)sonuçta yanıldım demek varken kimse bu işe sağlığını karıştırmaz.

ama bu olay dediğim şekilde cereyan etti.

6. Pala shortçuların donunu bile alıyor Yakında shortlar havaya

7.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Pala shortçuların donunu bile alıyor Yakında shortlar havaya
    Aynen donumuzu aliyor sonra basbasa kaliyorsunuz oglanla

Sonra
    Aci bir ses
    Aciga satis yasaklansin
    Robotlar belledi ebemizi
    Kurtarin

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    piyasanın içinden gelen ve beğeni almış kişilerin kitabını okumak isterim. dediğim olay doğrudur da.(sağlık sorunun dan dolayı kesin kesin ifadeler vs.)sonuçta yanıldım demek varken kimse bu işe sağlığını karıştırmaz.
    Arman afrashi forumda uzun süredir yazmıyor.. 2011 yazında 50 bin endekste borsaya girip 2013 nisanda çıkmıştır.. Beyin rahatsızlığı da olmuştur zamanında.. O zamanda yazdığı tarzla ilk yıllardaki tarzının aynı olmadığını dikkatli gözler görmüştür..

Sayfa 495/1003 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •