Sayfa 1000/1003 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Tepeyide dibide piyasa bulur. Sen arkasına takıl. Basit 2 ortalama bile seni hayatta tutar. Yukarı kestiğinde al aşağı kestiğinde sat. Sadece fiyata odaklan reel ekonomiye kulagini tika.
    Isin sirri bu olsa gerek. Tesekkurler

2. TC kimlik numarası ile hesap açıp açmadınız anladığım kadarıyla yoksa mümkün değil

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Vadeli piyasalarda kaldıracı ayarlayamayan bugün değilse yarın , yarın değilse 1 yil sonra 1 yil sonra değilse 10 yıl sonra bir gun elbet batar. Hele pozisyonda şartlanma birilerinin gazına gelme full kaldıraç bitisin resmidir. Bu piyasada batanlarin yuzde 80 i de bence shorttan batmistir. vadelere yayilamiyorsan kaldiraci 2 nin ustune çıkartmamak icap eder. En az bir kere batmadan tepe ve dip bulma sevdasından vazgeçmezsin. Tepeyide dibide piyasa bulur. Sen arkasına takıl. Basit 2 ortalama bile seni hayatta tutar. Yukarı kestiğinde al aşağı kestiğinde sat. Sadece fiyata odaklan reel ekonomiye kulagini tika.
    Hangi ortalamaları hangi periyotta kullanacsğız sizce bilgi verirseniz memnun olurum...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    Bear_Bull
    @BearBull26

5. yarınki taktiğimiz yine aynı barcelona gibi herkes ne oynadığını biliyor ama kimse bişey yapamıyor. Açılışla ekgyo al 6 kademe sonra ver. Sonra yan gel yat. Dur bakalım ne zaman çarpılıcaz.

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Diğer Sayfa kapandığı için

Yazım orada kaldı gece seansı açtığım

128.050 ve 127.900 2 vurkaç jetonu şuraya kayıtlara geçsin
    Kapanış seansına yakın 127.750 den vurkaç jetonlarını kapadım

Mevcut eldeki short ile yola devam vura kaça

Bugün totel de 8 short işlemi başarılı şekilde kapatılmış oldu

7. Abd liler pek duymadı gibi yaptı ama powell senetlerde balon olduğunu oabul etti... Gece asya seansı bol acılı adana tadında olabilir... -5 nikkei yakışır ama du bakalım

8.  Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar ben sinter.. batmış sinter ..ailem dahil her seyimi bu arena sayesinde kaybettim.tek dileğim herkesin uzak durması . Birbirinden ya da inandığı başkalarından etkilenip daha çok kaybetmemesi. Benim başıma gelmez demeyin ayağıma giyecek çorabım kalmadı sonum malum. Ayrıca en sevdiğim insana sesleniyorum subl gerek yok abim ben seni hep okuyorum ve seviyorum. İyi akşamlar.
    Ne diyeceğimi bilemiyorum, göğsüme resmen öküz oturdu bu yazıdan sonra, bir çok kişinin ama daha iyi ama daha kötü benzer tecrübeleri vardır, çok üzüldüm, çok geçmiş olsun size, insan geriye dönüp baktığında bu hataları nasıl yapmışım diyor ama kendimden biliyorum, aynı koşullara tekrar gelince daha beter hatalar yapılıyor maalesef...

Sayfa 1000/1003 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •