Sayfa 1002/1003 İlkİlk ... 25029029529921000100110021003 SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: Viop - XIX

1. yarın açılışta palaya bunları okutup. yerine ekgyo koymayı planlıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    tradingde mangır yönetimi aslında çok basit ... hesaplaması 15 saniye ile , eğer birden fazla açık pozisyonun varsa 3 dakikayı geçmeyecek zaman aralığında basit matematik hesaplamadır.. bunu bilmeden cumburlop tradinge mi başlanır ? o trade değil kumar o kumar... işin basitlik !!! yüzdesine göre sıralasam % 99 duygu kontrol % 0,09 işlem stratejilerin - yöntemlerin , % 0,01 mangır yönetimi ... zor olan ne ? duygu kontrolü... duygularını buhranlarını sevinçlerini kontrol edemedin miydi , pozisyonu değil duygularını yönetmeye başladın mı , o % 0,01 lik kısım haşat eder seni... senelerce güzel giden trade hayatında , tek bir hata bile yeter ijabında seni mortingen ştrase yapmaya...
    işte tradingde basitlik yüzdesi 0,01 olan şeyden darbe yememen içün %99 zor olan şeye yoğunlaşmalısın... mangır yönetimi matematği çok basit... yeter ki taviz verme...
    tradingde kötü anılar biriktirmeyin arkadaşlar... çünküm bu iş de hayat denen olgu - bulgunun parçası... zihinsel ruhsal fiziksel bütünlüğünüze zarar vermekten kaçınmayı seçme şansınız olan , yaşamdaki bir çok şeyden birisi de tradingdir...

anılar cıvıl cıvıl koşmayın peşimden
    giymeyin en şuh elbiseleri boşa
    anılar uçuk uçuk inmeyin göklerden
    giyemem o deli gömleğini bir daha

şimdi çiziyorum kendi hayalimi
    gölgeler tutuşmuş çığlıklarla yanıyor
    durmalı susmalı yürümeli gitmeli
    haykırmalı belki de
    kapılmalı unutmalı gitmeli
    kanat seslerine

sen orada iki duvar arasında
    sen orada duvarlar arasında

la ilahi ilah irem , kız tavlayacaz diye senin tuhaf şarkılarını ezberlemekten cılkımız çıkmıştı zamanında kaç on yıl önceydi ... işe yaradı mı ? ivit..... heheheh

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    fed beklentisi bitti.yarın 26.500 e doğru salınır. saatlikte obomu var benmi fantezi yapıyorum.
    Bu aralar herkes bir şeyler görüyor

Ama

Maalesef bu palanın ilüzyonu

Altın vuruş yine yabancılardan gelecek ama ne ile nasıl gelecek

Bilmiyorum

Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Hiç duymadım ?? Az akılları olsa ÖTV'yi Türkiye'de üretilen araçlar için sıfırlamalılar. Saçma sapan 2. el arabaların bile fiyatları uçmuş gitmiş. ÖTV indirimi veya tümden ortadan kaldırılması otomotiv sektörüne yan sanayiler aracılığıyla çok ciddi canlanma getirir. Çarpan etkisi yaparak ekonomiye yüksek bir ivme getirebilir.
    Gümrük birliğindeysen, tek taraflı herhangi bir vergiyi sıfırlayamazsın ve hatta indirim dahi yapamazsın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Gümrük birliğindeysen, tek taraflı herhangi bir vergiyi sıfırlayamazsın ve hatta indirim dahi yapamazsın.
    Çıkalım birlikten

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Çıkalım birlikten
    Bana kalsa hemen ama çok geç kaldık, bazı garantiler alınmadan Çiller d. sayesinde daldık, bunlarda siyasi propaganda uğruna çok tavizler verdi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bana kalsa hemen ama çok geç kaldık, bazı garantiler alınmadan Çiller d. sayesinde daldık, bunlarda siyasi propaganda uğruna çok tavizler verdi!
    Bize bir faydası yok gibi san ki

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

8.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Hocam bir ara enkai hahsetmiştini o zamanlar 5.68 kapatmıştı şimdiki fiyatı 5.55 lerde isterseniz sizden ricamız almak istetigini hisseler sizde kalsın buraya şu hisse bu hisse diye yazmazsanız çok dogru olur kanısındayım insanlar etkilene bilir
    Bende enkai konusunda kendisini uyarmistim, tavsiye veriyorsun diye.
    Bana alakasi olmayan ekstreler yatistirmis topiğe.

Sayfa 1002/1003 İlkİlk ... 25029029529921000100110021003 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •