Sayfa 174/1003 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Endeks için bir öngörün var mı?
    Yoksa sistemle mi gidiyorsun?
    Bir diğer portföyüm ise senet taşıma...
    Örneğin 4 yıl xu100 hisseleri taşıdım.. u30dan hisse yoktu elimde.. çünkü u30 ların pd/dd leri yüksekti yani doyuma ulaşmışlardı... xu100 ise tamamen ucuzdu..
    Beklentim gerçekleşti ve 2 liralık hisseler 16 liraya yürüdü.. u30 yerinde saydı...
    Şuan ise tam tersi durum var... xu100 pahalı, xu030 ucuz...
    O bakımdan xu100 leri satıp, xu030 aldım.. hepsini değil tabiki...

Mesela tcell de 28 ttkom da 12tl fiyat var...

Xu030 ları değerinin üstünde tutuyorlar... altına gelmez.. değerine düşer... değerine düşerse alıyorlar... yanlız hep değerinin üstünde tuttukları için her rakamdan düşürebiliyorlar..
    Tek hisseden örnek vereyim
    Eregl i tekniği 6 lira.. 6 liraya gelirse ucuz... altına çok zor..

Bimas değeri 120tl mesela..

2.  Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    bugünün tarihini not defterinin bir köşesine yaz tüccar dediki diye
    8 - 10 arası almamışsın bu senedi şimdi sanki ganimet bulmuş gibi 80 -90 fiatlardan tuprs alacaksın
    ben o senedi seans açılışlarında yabancıların tavana kadar çizip tavan yapmıyarak mal topladıklarında tutuyordum
    eger yönetici olarak tanıdıkların varsa sektörden git konuş bakalım ne diyecekler
    tuprs hissesi teknik olarak birtakım değerlerle paralel gidiyor dünyada hem teknik hem temel olarak
    o değerlemeleri bulursan başkalarının hamalı olmaya gerek kalmadığını anlarsın bundan sonraki yıllarda
    Sizinle uğraşacak vaktim yok , seans içinde hiç yok .

3.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Yerim senin stratejini .....

Başka bir stratejin de forumda nüfusu azaltıp, kendi bayat fikirlerini daha rahat satabilmek mi
    Zigzag sen hiç konuşma.
    4 binlottan garantili mesac var dedin.
    akşama kar yazıcak dedin, gerçi zeanz daha bitmedi ama halen 4 bin ekside.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Matriks Haber
    @MatriksHaber
    ·
    42m
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak , bugün saat 21:00'da TRT Haber Özel Yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by demiranil50 Yazıyı Oku
    Bu gece rüyamda havalimanındaydım uçaktan inmiştim ve sonrasında havalimanında beni ve herkesi ayı kovalamaya başladı. En son ocak sonu şubat başı gibi rüyamda evde ayı olduğunu görmüştüm ama onda ben onu kovalıyordum. Sonra borsalarda olanlar malum. Acaba havayolu hisselerinin eşliğinde bir boğa piyasası mı başlayacak veya düşüş başlayacak ve insanlar da short açamayacak yani birden gapli ne bileyim %5 küsur aşağıda başlayacak ve short açmak isteyenler önce düzeltsin biraz diye bekleyip short açamadan piyasa dibi bulacak mı bu da olabilir
    Ruyamda gordugum sey cikti. Havayolu hisseleri esliginde endeks cikiyor. Bir sonraki ruyami yine buraya yazarim :D

6.  Alıntı Originally Posted by demiranil50 Yazıyı Oku
    Ruyamda gordugum sey cikti. Havayolu hisseleri esliginde endeks cikiyor. Bir sonraki ruyami yine buraya yazarim :D
    Onlar yannuş yorumlar. Sen beni bul.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. buradaki çoğunluk iyi kötü temel tekniğe bakıyor da kimse makro bazda piskolojiye bakmıyor ya da okuyamıyor. ben dahil

8.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Hee sen direk palanın beynini okuyorsun.
    Fikir değiştirirse diye de alternatif de belirliyorsun.

telepatik güçlerin gelişmiş olmalı,
    sistemsiz ve/veya grafiksiz tavhili yakalamanın başka açıklaması yok.
    Bak bende anadolu cam aldım. ne oldu? mal gibim çakılı kaldık. asdas.
    Sistem var... ancak öyle şu şurayı keserse, fibonacci, ema, rsi falan değil...
    Onlar olsa kimse kaybetmez..
    Tesadüf değil seçtiğim hisseler... herkes tesadüf sanıyor.. sonra başka hisse söyliyeyim tesadüf mü değil mi tekrar konuşalım... tesadüfen kim para kazanmış?
    Sırf bunun ispatı içinde 1 hafta boyunca, hangi hisse nereye gidecek tarzında başlık açtım... viop un hemen altında girip bakabilirsin... bulamazsan link atayım..

Sayfa 174/1003 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •