Sayfa 23/1003 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Viop - XIX

1. bakın ben size xu30'u sayayım;
    kozalar, thy, vakbn, halk, asel, ekgyo, tüp, ttkom, kardemir şimdi de iş bankası, soda, şişe, trkcm.

2. Dikkatinizi çekti mi bilmem. Devlet Bahçeli milletvekili transferini engellemek için yasa çıkartmak istiyor. Van vefa grubu saldırısı sonrası RTE tarafından Adana Yüreğir kaymakamı koruması ile evinin önünde tartışan CHP gençlik kolları başkanı aynı kefeye konulup talimatla tutuklanıyor. CHP li iki belediyenin cami hoparlörunden müzik çalınıyor. CHP lanetlyor olmasına rağmen RTE tarafından CHP suçlanıyor. Sahil kenarında tek başına yürüyüş yspmak yasak AVM serbest. Urfa'da öğretmen okul bahçesinde agaclara bakım yapıyor okul bahçesinde maske cezası yiyor. 800 ürüne gümrük vergisi konuluyor. Kamu bankaları tarafından %4,9 yıllık faizli çoluk çocuğa kredi veriliyor. Swap katar harici olmadı. Merkez Bankası %50 ye çıkardı yerli bankalar ile yabancı para karşılığı swapi. Merkez Bankası net döviz pozisyonu. Sokağa çıkma yasağı sadece pandemi ile mi alakalı sizce. Yasağın diğer amacı ne. Tüm bunlar neyi işaret ediyor. Kısıtlamalar ve uyduruk sebeple cezalar. Pandemi ile mücadele var ama hedefte siyaseten CHP.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dikkatinizi çekti mi bilmem.
    Devlet Bahçeli milletvekili transferini engellemek için yasa çıkartmak istiyor. hedefte siyaseten CHP.
    sizin yazıyı okuyup bir de sosyal medyaya kafamı çevirdim ne göreyim?

Kafama kuş sıçsa artık çevrede CeHaPe ile ilgili bir şey var mı diye bakıyorum başıma ne gelse aklıma CeHaPe geliyor ben de CeHaPe paranoyası başladı galiba diye yazılmış

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dikkatinizi çekti mi bilmem. Devlet Bahçeli milletvekili transferini engellemek için yasa çıkartmak istiyor. Van vefa grubu saldırısı sonrası RTE tarafından Adana Yüreğir kaymakamı koruması ile evinin önünde tartışan CHP gençlik kolları başkanı aynı kefeye konulup talimatla tutuklanıyor. CHP li iki belediyenin cami hoparlörunden müzik çalınıyor. CHP lanetlyor olmasına rağmen RTE tarafından CHP suçlanıyor. Sahil kenarında tek başına yürüyüş yspmak yasak AVM serbest. Urfa'da öğretmen okul bahçesinde agaclara bakım yapıyor okul bahçesinde maske cezası yiyor. 800 ürüne gümrük vergisi konuluyor. Kamu bankaları tarafından %4,9 yıllık faizli çoluk çocuğa kredi veriliyor. Swap katar harici olmadı. Merkez Bankası %50 ye çıkardı yerli bankalar ile yabancı para karşılığı swapi. Merkez Bankası net döviz pozisyonu. Sokağa çıkma yasağı sadece pandemi ile mi alakalı sizce. Yasağın diğer amacı ne. Tüm bunlar neyi işaret ediyor. Kısıtlamalar ve uyduruk sebeple cezalar. Pandemi ile mücadele var ama hedefte siyaseten CHP.
    Vallahi Dostum Rüzgar eken fırtına biçer diye boşuna dememişler. Gün gelir herkes nasibini alır.

5.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Borsada para kazanmak için 2 şart var.
    1. Si uzun vadeli yatırım(zamanına göre) yüzde 50 diğer yüzde 50 si dolar poz.
    2. Si kaldıraçlı piyasa riski düşük tutmak.

Yani 10bin iniz var ise 1 lotla işlem yapmak, çok nadir 2 lot.

Bu ikisi olmadıkça para kazanamaz, batarsınız. Fakat bu iki stratejiyi uygularsanız, piyasanın sevmediği yani kazananlar kulübüne geçersiniz. Aksi takdir de 1-2 kazanırsınız belki 50 defadır kazanırsınız ancak full risk aldığınız için piyasa bunu sizden bir gün geri alır. Çünkü hep masadasınız.
    Piyasada yüzde 90 kaybediyor, yüzde 10 kazanıyor. Bu da kurumlar.
    Sebebi gayet açık, bireysel yatırımcılar full giriyor.
    Sen ne kazandın borsadan millete öğüt veriyorsun

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Sen ne kazandın borsadan millete öğüt veriyorsun
    Benim portföyde her şey var... Eurobond, fonlar(teknoloji), altın, yabancı hisse senetleri, yerli senetler. Bir tek faizde param yok şuan %26 dan bankayla 1 sene anlaştığım dönem vardı 2018 de. Evim kira, arabam kiralık....
    benim zarar etme ihtimalim sıfır..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Benim portföyde her şey var... Eurobond, fonlar(teknoloji), altın, yabancı hisse senetleri, yerli senetler. Bir tek faizde param yok şuan %26 dan bankayla 1 sene anlaştığım dönem vardı 2018 de. Evim kira, arabam kiralık....
    benim zarar etme ihtimalim sıfır..
    Neyin var diye sormadım. Borsadan ne kazandın diye sordum. Borsada nasıl para kazanılır diye yazı yazan adam eurobond da altın da şurda burda vakit geçirmez.

Sayfa 23/1003 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •