Sayfa 255/1003 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    15 ilde herkwse var 1 haziranda normale döneceğiz 31 mayıs saat 23.59.59 a kadar virüs tehlikeli 24.00 dan sonra virusun ebesini belleyecegiz. Olmadı 15 haziran itibariyle gelecek verilerle virüs ebemizi belleyecek
    Eğer Eylül e bitmezse perişan olur. Bu gün tramvay ile çarşıya indim. Tramvay da tek kişi çapraz oturuyor. Vagon sayısı azalmış. Sefer sayısı artmış olmalı. Dolmuş otobüs tramvay Eylül'de bu sistemle mümkün değil yürümez. Kitlenir her taraf. Artık kim kimin ebesini bellerse. İkinci ihtimal daha fazla bana göre.

2. Abka da basacak shortu 🙃🙃

3. Gece seansı bitince günlük değişim daha sağlıklı oluyor

Gece seansı sonrası bakmak lazım

4. 121 Bip altı kapanış Acar olur

Yüklenin 🐻🐻🐻🐻

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eğer Eylül e bitmezse perişan olur. Bu gün tramvay ile çarşıya indim. Tramvay da tek kişi çapraz oturuyor. Vagon sayısı azalmış. Sefer sayısı artmış olmalı. Dolmuş otobüs tramvay Eylül'de bu sistemle mümkün değil yürümez. Kitlenir her taraf. Artık kim kimin ebesini bellerse. İkinci ihtimal daha fazla bana göre.
    Bu iş sonuç olarak Çin'de bir kişi ile başladı... Tum dunyada sıfır olmasına da ımkan yok, bir yerde bir kişide bile kalsa 4-5 ayda gelebileceği nokta işte şu anda olduğumuz nokta...
    Yani ilacı aşısı çıkmadan bu iş zaten bitmez, matematiksel olarak mumkun değil... kontrollu ortamda azalır sonra yine coşar...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

6. Ayasofya abi seni yakalamış iken kefir için ne diyorsun. Bağışıklığa iyi gelir mi?
    Ben anca marketten alıp içebiliyorum.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Bu iş sonuç olarak Çin'de bir kişi ile başladı... Tum dunyada sıfır olmasına da ımkan yok...
    Yani ilacı aşısı çıkmadan bu iş zaten bitmez, matematiksel olarak mumkun değil... kontrollu ortamda azalır sonra yine coşar...
    Bunun ilacını unut. Benzer enfeksiyona sebep olan klebsiella pnomonia için bir ilsc var 2014 den beri ruhsat alamadı. Aşı da genetik fark yoksa bildiklerimiz doğruysa ihtimal. Lakin bilmediklerimiz var gibi.

yarın sabah açılışta bu tombul kuş bir tarafa uçacak duruyor yine

Sayfa 255/1003 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •