Sayfa 29/1003 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Viop - XIX

1. 18:05 de al 10:30 da sat stratejisiyle ilgili buraya kaç sefer yazdım.

Thyao 20 Mayıs için; kapanış 10,80 yüksek 10.99 https://www.hisse.net/topluluk/showt...67#post4448567

EREGL ve TCELL 22 Mayıs için: eregl kapanış; 8.17 en yüksek(viop 8.25 i gördü) https://www.hisse.net/topluluk/showt...12#post4456612

Bugün de kapalıyken yazayım; çarşamba günü favorim: TAVHL.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ba ba ba... bi de şirket bilgisayarından viop oynuyor.

Savunma sanayiine hizmet veren şirket bu. Ekran görüntüsü neden alınamazını şimdi sana sabaha kadar anlatsam anlamazsın. Anca abuk subuk, komik şeyler yaz. İnsanları karalamaktan da vazgeç. Beni forumda her gün çatıştığın kişilerle karıştırma. Komik yazılar yazıp duruyorsun...
    Tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma değeri görme kendin de.

Daha fazla ispat istersen buralardayım.. Elimden geldiğince kafandaki soruları gidermeye çalışırım. Belki önyargılarını kırmış olurum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ba ba ba.. bi de savunma sanayine hizmet veren şirketin bilgisayarı ha.

Sen de o bilgisayardan viop'ta işlem yapıyorsun.

Yakında ISKUR işsizlik başvurusu sonucunu da yayınlamanı bekliyoruz.

diplerden dönüldüğünü görerek, alıp tutma kararı veren herkesin kazandığı bir piyasa oldu. bu cesareti gösteren herkesi tebrik etmek lazım. ama bu kararın verdiği özgüven ilerde sıkıntı olabilir çünkü hep böyle devam edeceği sanılır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Daha fazla ispat istersen buralardayım.. Elimden geldiğince kafandaki soruları gidermeye çalışırım. Belki önyargılarını kırmış olurum.
    İspata gerek kalmadı.

Gönderdiğin fotoğrafların embedded exif'lerini okudum. Fotoğrafların zaman bilgileri, çekildikleri konum, kameranın f değerleri, cep telefonunun markası falan hepsini okudum.

Sen zahmet etme, kafamdaki soruların cevaplarını kendim buldum.

bu arada google'dan arattırdım, işsizlik ödeneği en fazla asgari ücret kadar olabiliyormuş.

6. Piyasada shorttan para kazanmak çok ama çok zordur. Short piyasa yapıcının işidir.
    Çünkü piyasa dinamiğinde elindekini satmak daha zordur, düşerken müşteri bulmak zordur. Bu bakımdan Short giden piyasa, çok ama çok nadir formasyonlar, hacimler çıkartır. Dikkat edilirse düşerken ki, hacimler hep düşük olur, çünkü Piyasa yapıcılar elindekileri böler.

Yükseliş trendlerinde ise; formasyon boldur, grafiği daha kolay oluşur. Yükseliş detayları daha belirgin bir hal alır.

Farkındalık olsun diye, bir hissenin düşüş trendine ve yükseliş trendine bakabilirsiniz.. hangisi daha belirgin olduğunu göreceksiniz.

20 hisseden 15 hisse sattaysa işlem yapmamayı tercih ediyorum, kalan 5 hisse ise yükseliş trendinde olmuş oluyor. 5 hissede işlem yapıyorum.

10 işlemden 3-4 sefer belirgin bir işaret var ise short işlem yapmışımdır..

7.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İspata gerek kalmadı.

Gönderdiğin fotoğrafların embedded exif'lerini okudum. Fotoğrafların zaman bilgileri, çekildikleri konum, kameranın f değerleri, cep telefonunun markası falan hepsini okudum.

Sen zahmet etme, kafamdaki soruların cevaplarını kendim buldum.

bu arada google'dan arattırdım, işsizlik ödeneği en fazla asgari ücret kadar olabiliyormuş.
    Ne mutlusu sana Trollcük.
    Acil şifalar diliyorum.
    Bol şans.
    Sen Fibo çizmeye devam. 200 'lük emayı takip etmeye devam et.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Ne mutlusu sana Trollcük.
    Acil şifalar diliyorum.
    Bol şans.
    Sen Fibo çizmeye devam. 200 'lük emayı takip etmeye devam et.
    Çarşamba veya Perşembe günü seni IK'dan çağırırlarsa yanında kağıt mendil de götür.

Seni gidi seniiii...

Sayfa 29/1003 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •