Sayfa 334/1003 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Olumsuz yorum yazanlar bir bitmediniz yahu. 82 bin endekstede ayni seykeri yaziyordunuz. Mileete korkusundan mal alamadi belki 82 lerden. Hala ayni argumanlar. Borsada firsatlar bitmez. Dogru kagida dogru zamanda yatirim yapmak kazandirir cogu zaman. Heleki mal alistan kazandirir prensbine uygun olarak ii yerden alirsaniz daha da cok kazabilirsiniz. Hal boyleyken altin olmis 380 faziler belli. Insanlarin ner yatirim yapmasini bekliyorsunuz anladikki. Yuzde 3 stoplu uygun yerden ma almak daha karli olabilir bence.
    Size katılıyorum olumsuz yorum çok burda ama grafik paylaşma yok eğer bir konuda olumlu yada olumsuz konusuyorsaniz bunu grafikle anlatılmalı short ta kalan piyasayı kotuluyor long olanda grafik atinda insanlar bilinclensin sallamayla olmuyor bu işler

2.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Millet anlamadan etmeden hisse aldı .... az biraz da arttı, kar ettiler

Şimdi 125 bin zirve falan filan pembe hayaller .... kaldı

Dostum hayatta her şey hayalle başlar ............ umutla yeşerir .................. sonu gerçek olur veya olmaz kimse bilemez...

Belki yapabileceğin şey doğru ata oynamak ....... bak dün bistte düzeltme yaşadık ama düzeltmeye rağmen gayet güzel % 4-5

yukarı primli hisselerde vardı.Hayal edeceksin ama doğru ata oynayacaksın.Aynen at yarışı gibi 50 tane at yarışıyor 1. 2. 3. ler

sonuncular yada yarışı tamamlamaya gücü olmayan nakavtlar..... borsa birazda buna benziyor.

Gelelim diğer bir konu şans faktörü oda var.Dün borsalar Trump ın konuşmasına odaklandı ne yiyecek ne konuşacak misali

adam Çine posta koydu bugün de Fed i fırçalamış yeterince önceden tedbirler almıyor diye , almanya örneğini vermiş luftansa yı

kurtarmaları vs... yani seçim var adam bi şekilde Bidene fark atması lazım yani borsaların düşmesini istemeyecektir.Ralli modunda

tutmak zorunda yani bu gelişmelerde şans faktörü.Bunları önceden düşünürsen kendi şansını yaratmış olursun.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Muharrem İnce şahane ayar vermiş dün canlı yayında helal olsun. Bu faşist düzen bitecek !!

4. Saldirin siyahi kardeslerim yikin sahte saadet zincirini
    Shortcular Twiterdan destek gaz verin abd li dostlarimiza
    10 trilyon dolar siz issiz acken nereye gitti diyin ?
    Dow un 5 yillik 18 -26 hareketi 1.5 aylik 18 -26 hareketinin grafigini koyun
    Keriz olmayin diyin :d siz ac issizken hala trilyonerin bi s.ke yaramaz borsasi sisiyor diyin son 2 aylık abd verilerini gosterin
    Zirnik koklatmamislar bunlara tum para dow a akmis

5. Nasd** tüm zamanların en yüksek aylik kapanışını yaptı. Bu bir tepkidir demek artık eşyanın tabiatına aykırıdır. S&p 500 ve dowda buna eşlik edecektir. Aslında bizde eşlik ettik ama bankaları , tuprasi ,eregliyi,ısrarla almayınca 120 bin endeksi deviremedik. Dusunsenize sadece bankaları endeksten çıkartmış olsak endeks 120 bini çoktan devirirdi. Aslında gördüğümüz fiyatlar içinde bulunduğumuz sistemin , kapitalizmin gerçek ve vahşi yüzüdür. Halk sefalet içinde kırılırken issiz kalırken, zarar eden çöplük şirketlerin patronlarını kurtarmak sadece vahşi kapitalizmde olur. Trade eden arkadaşları istisna bırakarak borsaların çökmesi gereğini savunanlar aslında vahşi kapitalizme olan isyanlarini haykiriyor. Tabi borsaların şişmesini savunanlarda kapitalizmin devamını savunan azınlık burjuva kesimidir. Her ne kadar umudum olmasada bu vahşi kapitalizm artık sonlanmali. gelir dağılımında adalet sağlanmalı. Halkın kaynakları 3 5 Kapitalist hırsız patrona peşkeş çekilmemeli. batik şirketler kurtarilmamali peşpeşe iflasları istenmeli. Yeniden bir adil bir düzen kurulmalı. Işte gerçek ayının bakışı budur. Düşüşten para kazanmayı arzulayan ise gerçek ayı değil boga görünümlü ayıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Size katılıyorum olumsuz yorum çok burda ama grafik paylaşma yok eğer bir konuda olumlu yada olumsuz konusuyorsaniz bunu grafikle anlatılmalı short ta kalan piyasayı kotuluyor long olanda grafik atinda insanlar bilinclensin sallamayla olmuyor bu işler
    Yaw olumsuz konuşursun yazarsın da bu kadar net konuşmak neyin nesi neyin özgüveni hiç anlamadım . Yok 2 vakte kadar şuraya gelecek yok 2 . dip olacak vs. Bir de alay eder gibi üslupla konuşmak neyin kafası onu da anladım. O kadar eminsen kardeş git YouTube da bir kanal aç felaket olumsuzluk pompala en azından buradan kaybettiğini orada çıkarırsın. Toplumun önemli kesimi felaket senaryolarına bayılıyor bizde.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. kim almış kin satmış umurumda değil
    ı d'ont care anynthing nothing from me

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Yaw olumsuz konuşursun yazarsın da bu kadar net konuşmak neyin nesi neyin özgüveni hiç anlamadım . Yok 2 vakte kadar şuraya gelecek yok 2 . dip olacak vs. Bir de alay eder gibi üslupla konuşmak neyin kafası onu da anladım. O kadar eminsen kardeş git YouTube da bir kanal aç felaket olumsuzluk pompala en azından buradan kaybettiğini orada çıkarırsın. Toplumun önemli kesimi felaket senaryolarına bayılıyor bizde.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben onu söylüyorum kardeş short ta kalan kotuluyor longda kalan övüyor grafik atinda görelim grafikte bilmiyisan olumlu yada olumsuz yazmiyacaksin

Sayfa 334/1003 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •