Sayfa 390/1003 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: Viop - XIX

hamaset konularından birisi ayasofya..

bu konu açıldığında tam bir komedi izliyoruz..

siyasal islamcılar bu caminin ibadete açılmasını istiyor..

ama mr erdoğan bunlara "ilk önce diğer camileri doldurun" dedi.. bunlar bir ara sustular bunu duyunca.. ama şimdi yine istiyorlar..

bende anlam veremiyorum.. iktidarda kendi zihniyetleri var.. aslında açabilmesi lazım.. neden açmıyorlar..??

enteresan değil mi??

yoksa bu konu üzerinden sürekli oy devşirmek ve havucu sürekli tabanları önünde asılı tutmak mı istiyorlar.. herhalde..

belki mimari endişeler vardır..tarihi eserin yoğun kullanımının zarar vermesi ve bu nedenle uzmanların mr erdoğan' ı ikna etmesi gibi olasılıklar olabilir..

ama açılsın ki artık bu tür muhabbetler son bulsun..veya mr erdoğan neden açılmadığını ve açılmayacağını iyice açıklasın..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    Erken başladın kıvırmaya .. yok oyle selam falan.. pazartesi ilk iş gereken yerlere göndericem yazdıklarinı.. gel namaz kılanla alay et.. sonra din tacirliği de..sonra da islam düşmanina düşmanim diye yaz..yok öyle içindekini sağa sola kusmak.. muslumanlarla alay etmek..
    Ulan bulduğun her yere yazmazsan adam değilsin. Agzimı bozma benim.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Çin'liler hastahane yaptı Türkler alkışladı.
    Türkler hastahane yaptı,Türkler çamur attı.
    Çelişki diz boyu,adam eskimiş bir piste 10 milyar dolar değer biçiyor,yeni havalimanına 30 milyar dolar diye eleştiri yapıyor.(gerçek rakam 7.5 milyar dolar)
    Hadi oradan,hadi oradan diyorum.
    Doğrusu: 4 fazda tamamlanacak olan İstanbul Havalimanının 1. Fazı 29 Ekim 2018 tarihinde bitmiş ve kullanıma açılmıştır. Faz 1 in inşaat yatırım maliyeti ise 7,5 milyar Euro tutmuştur.

Tüm fazların toplam inşaat yatırım bedeli ise 10,25 milyar Eurodur.

https://onedio.com/haber/istanbul-ha...-yanlis-876488

işleyen 10 milyar dolarlık havalimanını yok edip yenisini açmak ancak dört işlemden bile anlamayanların alkışlayabileceği bir şey.. 3. havalimanı yapılmalıydı ama başka yere.. daha düşük maliyetle.. Atatürk ve SAW zaten ciddi bir kapasite demek.. ki bunlar zaten genişletiliyor sürekli.. 3. ama daha küçük bir havalimanı yapılabilirdi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. neden okul yapılmıyor????????çocuklar 40 kişilik sınıflarda eğitim görüyor?????hastane ok (finansman kısmını beğenmesem de),ama okul a yatırım yok???????neden???

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Belgeler ve yazdıkların yukarıda.
    Sen ağzını topla biber sürerim yoksa.
    zavallılık her şeyden belli yazdıklarında.. senin gibilerin saldırıları gerçekleri engelleyemez..

10 milyar dolarlık işleyen havalimanı ve altyapısı yok edilerek yenisi yapılmıştır.. bu net bir gerçek..

yani israf edilmiştir vergilerimiz.. üstelik istanbulun en ters yerine.. her açıdan mantıksız..

7. Orda durun lütfen
    O gün orda yaşananlar anlatılmaz sadece yaşanır
    Çocuklar ölümden döndü..
    Neler neler
    Yağma olsaydı market yağmalanırdı...
    Yanlış bir örnek vermişsiniz
    Fenerbahce ye ve Fenerbahçe illere de zaten laf söyletmem nokta...
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    https://m.yenisafak.com/spor/fenerba...devirdi-382881

Fenerbahçeli taraftarlar iki polis otosunu devirdi. Maç sonunda taraftarlar ortalığı savaş alanına çevirdi.

Fenerbahçelilere lafım yok. Sadece kimse masum değil bu dünyada.
    Amerikayla en büyük farkımız bizde kişisel silahlanma yok. Yağma kültürüde toplumun geniş kesiminde yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Çin'liler hastahane yaptı Türkler alkışladı.
    Türkler hastahane yaptı,Türkler çamur attı.
    Çelişki diz boyu,adam eskimiş bir piste 10 milyar dolar değer biçiyor,yeni havalimanına 30 milyar dolar diye eleştiri yapıyor.(gerçek rakam 7.5 milyar dolar)
    Hadi oradan,hadi oradan diyorum.
    Çinliler devlet bütçesi ile yaptı. Bizim hastahaneyi ılıcak yapmıs. Kac paraya yaptı ihale sartları ne garanti hasta ücreti varmı. Bilmek hakkımız değilmi

Nazlı ılıcak yalvarırım cıkarın beni diyordu ve cıktı hapishaneden yoksa bunun bedelimi ödendi.

Ben vergi verıyorum hastahane yol köprü yapılsın diye. Ama sen birilerine hastahane yaptırıyorsan yol köprü yaptırıyorsan benım vergiler nerde ozaman.

Sormayalımmı

Sayfa 390/1003 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •