Special Days Image
Sayfa 428/1003 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Çin Hindistan Endonezya Hong Kong ülkelerin daha Doğuda olduğu halde işlem başlamazken bizde nasıl başlıyor ki .

Buna hala inanan var mı acaba

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by ASİL Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir tezatlıktır böyle amerika karışıyor bizim paramız değer kaybediyor.
    Ulen alemsiniz valla...iktidar kabul etmese de b..ku yemiş ekonomide sırf Dow artıyor diye endeks gidecek diye yazıp ciziyorsunuz sonra da bu cümleyi kuruyorsunuz...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

verdiğin link, vadeli piyasasının çöp tenekesi

Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku

Pandemi de Rusya ne olmuş 400 bin vaka ama ölü 4 bin

Adamlar hayvan gibi vakaya yakalanıyor ama ölmüyorlar

5. Cuma günü çocuğu çıkarmak için dışarıya çıktık. Okumuş, ekonomik durumu artık nasıl tabir kullanılırsa elit kesim inanılmaz tedbirli dolaşıyor..
    Ancak şöyle sanayii tarafları, garip gurabanın olduğu, cahil tabiri yanlış olur mu bilmem değiştirebilirim bu tabiri... inanılmaz önlemsiz...
    arkadaşıyla yanyana dolaşanlar, el ele tokuşanlar.. hatta esnaf iş yapsın bari diyip, dürüm yaptırayım dedim, ustada ve lokanta çalışanlarında maske görmeyince vazgeçtim...
    Sanayiideki ustalar müşteriyle dip dibe konuşuyor tokalaşıyor falan...
    Sonra daha zengin/orta gelir ise tamamen önlem almış, sosyal mesafe ayarlanmış geziyor... daha tedbirli..
    20 yaş altına yasak koymalarına gerçektende hak verdim... gençler taktığı maskeyi eline almış oyuncak etmiş sallıyor, arkadaşlarıyla buluşmuş dipdibe kol kola...

Şöyle bir iyileşenlerin videolarına, coronaya yakalananların videolarına baktığımda ise hep cahil kesimin virüsü kaptığını görmem şaşırtmıştı, anladım ki önlemsizlik...
    Virüsü getiren zengin... yayılmasını sağlayan ve taşıyan fakir maalesef...

Bu sürecin bu şekilde uzayacağını düşünüyorum.. kademeli açmaları lazımdı diyeceğiz ama ekonomik boyutu da var bu işin maalesef...
    Amerikada hiç bitmez zaten... protestolar vs...
    Corona da 2. Bir salgın süreci olur bence 3-4 aya..

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    rtalb ve benzerlerinin peşinde koşup son sahibi olanlara geçmiş olsun demekten başka yapacak bişey yok ALPER.

Viop ta 3 taban veya tavan % 300 yapar
    neyere koycan o kadar parayı

senin cepler yetmezse,
    4 cep te benim pantolonda var
    cepler emrindedir
    Cep nedir ki abi benim dükkandan senin dükkana fortum bağlarız. Swap fortumu.
    O değil de vadelide hiç taban oldu mu?

VENI, VIDI, VICI

GELDİM, ŞORTLADIM, KAZANDIM

8.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Ulen alemsiniz valla...iktidar kabul etmese de b..ku yemiş ekonomide sırf Dow artıyor diye endeks gidecek diye yazıp ciziyorsunuz sonra da bu cümleyi kuruyorsunuz...
    Siz başkasıyla karuştırdınız herhalde ben öyle birşey yazmadım.

Sayfa 428/1003 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •