Sayfa 510/1003 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Yeşili doğru işaretlesen bile onun üzerinden elini ne zaman kaldıracağını da iyi bilmen biraz da tamahkar olman gerekiyor. Yoksa erken kalkarsan pek bişey kazanamazsın geç kalkarsan da elindekinden olursun

Malesef öyle vadeyi ya çok uzun ya da çok kısa tutmak gerekiyor. Bir yerde hareket var ise hemen girip zamanında çıkmaz isen mecburi yatırımcı olabiliyorsun.

Binlerce indikator yazılmış, Holy Grail denen kutsal indikatörü bulan yok.

Piyasalar hepden ters işlemeye başladı, artık bilgi ve indikatör her yerde var bedavaya çok detaylı bilgiler veriliyor, akıl mantık da o yönde işlem yapmayı gerektiriyor ama büyük eller terse işlem yaparak kazanıyor gibi.
    Son düzenleme : ariston; 02-06-2020 saat: 01:31.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Geçen indikatörlere bakarken sonradan ismini unuttuğum bir indikatör çıktı. İlk başta işleme sokmuyor, sonra gevşeyince aldırıyor. Bana mantıklı geldi, birileri uğraşıp bir hisse buluyor, muhtemelen oradaki büyükler yenilere sattırıyor, sonra hareketlilik başka büyüklerin de dikkatini çekince daha kalıcı ve hacimli yükseliş başlıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen indikatörlere bakarken sonradan ismini unuttuğum bir indikatör çıktı. İlk başta işleme sokmuyor, sonra gevşeyince aldırıyor. Bana mantıklı geldi, birileri uğraşıp bir hisse buluyor, muhtemelen oradaki büyükler yenilere sattırıyor, sonra hareketlilik başka büyüklerin de dikkatini çekince daha kalıcı ve hacimli yükseliş başlıyor.
    Heee
    O işte
    Dow haftalığa bak bi onunla
    ne görecen.?

4. Trump'tan valilere 'daha sert olun' talimatı

5. ABD'deki şiddet olayları Kanada'ya sıçradı

6. Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7. ABD 🇺🇸 Baharı Başlamış olabilir

Olaylar sanki daha şiddetleniyor

Sayfa 510/1003 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri