Sayfa 52/1003 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Karakusak58 Yazıyı Oku
    viopta 1 ay olmadı abi onda da yeni sayılırım :/
    Burdaki bütün arkadaşlar bana katılacaktır.. paranı heba etme.. git senet al, başka şeylere yatır.. Eğer kararlıysan da bekle.. fırsat vermesini bekle, short girmeye çalışma... tepeden düşmesini bekle.. belli rakamdan sonra her 1000 düştüğünde 2 lot long aç... ortalama yap ve bekle... piyasanın en sevdiği adamsın şuan... elinde sonunda alır o parayı senden...
    1 kazanırsın, 2 kazanırsın 500 defa kazanırsın, 501 de eksiye düşersin üstüne borçlanıp çıkarsın...
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    BIME baktım her kademede 5-6.000 lot vardı..bu hisse %8-9 yükselince endeks kafadan %1 yükseliyor .bir ülkenin borsasının en etkileyici hissesi bakkallar zinciri olmuş..
    İyi iş yapıyor dar gelirli bütçesine hitap ediyor gibi ama çok zengin gördüm Bim den alış veriş yapan

3. 70 dene jeton açan arkadaş

Yürekli arkadeş

Severim Böyle vobcuları 💓💓💓💓
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

borsa hacı yatmaz gibidir.
    düşer düşer sonra çıkar.
    viob öylemi.?
    kaparlar adamın parasını.

5. Tüm abilerimin kardeşlerimin Ramazan bayramını kutlarım
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

bende tüm forum ahalisinin
    ramazan bayramını kutlarım

7.  Alıntı Originally Posted by Karakusak58 Yazıyı Oku
    yeniyim kumar gibi oynuyorum yatırımcı mantıgıyla hareket etmiyorum ..portfoyu 100 binden 122 bine çıkardım 1 mayısta düşüş karların hepsini eritti tekrar başladıgım noktaya geldim ama hala aynı hatayı yaoıyorum
    Full girdin, 1 kazandın. full girdin, 2 kazandın. istatistikleri alt ettin 3. fulde de kazandın,
    4. sünde kazandığının yarısını, 5. sinde tamamını verirsin. Kaybettikçe daha agresifleşme durumu olur genelde.

ben olsam kontrat sayını azaltırım, 10 poz civarı
    kalan parayla, ters poz bulmaya çalışırım altın veya dolar olabilir, 10 poz civarı,
    10 poz da seans içinde hareketlerde 5+5 olarak maliyet iyileştirme vurkaç amaçlı, Bunun için destek dirençler filan bakman veya okuman lazım bültenlerden.
    geri kalan nakitlerle de hazır kıta bekletmen lazım.

Full girdiğinde pala seninle oynar pisikolojini dağıtır, kazanacağın pozlarda bile zarar yazdırır sana.
    Az, sürekli kazanman lazım.
    çok ama süreksiz yeri değil vob. Bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Arkadaşlar bu arada yarın marketler kapalıymış şimdi gördüm. Ben 3 günlük sigara almıştım pazartesi açılır diye.
    Petrol ofisleri marketleri açık mı? Bilen var mı? Yakınımda var.

Sayfa 52/1003 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •