Sayfa 53/1003 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Viop - XIX

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu arada yarın marketler kapalıymış şimdi gördüm. Ben 3 günlük sigara almıştım pazartesi açılır diye.
    Petrol ofisleri marketleri açık mı? Bilen var mı? Yakınımda var.
    telefon et.

2.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu arada yarın marketler kapalıymış şimdi gördüm. Ben 3 günlük sigara almıştım pazartesi açılır diye.
    Petrol ofisleri marketleri açık mı? Bilen var mı? Yakınımda var.
    onlarda nöbetleşe çalışıyor

dow weekend yatay

4.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    bende tüm forum ahalisinin
    ramazan bayramını kutlarım
    Öncelikle seninde bayramın kutlu olsun dostum hafızam beni yanıltmıyorsa azgın boğaydın sence bu endeks 106 ı geçip 113 e kafa atarmı ne dersin esen kal.

Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Öncelikle seninde bayramın kutlu olsun dostum hafızam beni yanıltmıyorsa azgın boğaydın sence bu endeks 106 ı geçip 113 e kafa atarmı ne dersin esen kal.
    yok.belki yanlış hatırlıyorsun.
    ben her iki yanada bakarım.
    index buradan yukarı çıkamaz şimdilerde.
    testereli aşağı yön bekliyorum.orta vadede
    yıl sonunda anca 80 lere iner.

6. dostum nacızane tavsıyem....10 kontratı gecme ......belkı 15......sık ıslem yapma ......bıraz sabırla bekle ......her gun poz acma kaptma....aza kannat et....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Full girdin, 1 kazandın. full girdin, 2 kazandın. istatistikleri alt ettin 3. fulde de kazandın,
    4. sünde kazandığının yarısını, 5. sinde tamamını verirsin. Kaybettikçe daha agresifleşme durumu olur genelde.

ben olsam kontrat sayını azaltırım, 10 poz civarı
    kalan parayla, ters poz bulmaya çalışırım altın veya dolar olabilir, 10 poz civarı,
    10 poz da seans içinde hareketlerde 5+5 olarak maliyet iyileştirme vurkaç amaçlı, Bunun için destek dirençler filan bakman veya okuman lazım bültenlerden.
    geri kalan nakitlerle de hazır kıta bekletmen lazım.

Full girdiğinde pala seninle oynar pisikolojini dağıtır, kazanacağın pozlarda bile zarar yazdırır sana.
    Az, sürekli kazanman lazım.
    çok ama süreksiz yeri değil vob. Bence.
    Biz çok gördük burda yeniyim 20bin kazandım, 100 lotum var diyeni... sonra kayboldular... muhtemelen eksiye düştüler, borçlanıp çıktılar...
    bilmiyorsanız, viopa gelmeyin.. geliyorsanız da 10/1 ile işlem yapın...
    hemde geceye kalmış...
    Yarın artı 2bin yapsa 20bin tl eksiye düşecek... akabinde 20bin eksiye tabii ki poz kapamayacak... sonra vur çatlasın pat oynasın...
    Ertesi gün margin yiyecek, 14:30 a kadar bekleyecek... diyecekki 1000 çekilirse hemen kapatıcam... düşmeyecek yatay gidecek... belki bin puan daha yukarı atacak 14:30 da parayı tahsil edince düşecek... sonra diyecekki hay allah...
    2bin puan zarar aynı lotu açabilecek mi... hayır... aynı parayı yerine koyabilmesi için 6bin puan kazanması gerekecek... o da zor... süreç böyle böyle devam eder...
    Şimdiden geçmiş olsun..

8.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    onlarda nöbetleşe çalışıyor
    Nasıl yani hocam

Sayfa 53/1003 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz