Sayfa 541/1003 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    üç kağıda başladık yani..
    Her bankada bir miktar dolar fazlası vardır, aralarında anlaşıp dolar üstünde baskı oluşturmayalım fazlalıkları satalım deseler aktif rasyosu açısından büyük kazanç olur. Borsada bile bir kaç yüz milyon liralık alıp satınca şirket değerleri milyar oynuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Ne oldu yine Dow futureler Coşuwaaaa !!!!!!!!!!!!
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3. laboratuvarda çok çeşit virüs de üretilebilir..mesela 2. ya da 3. dalga için yeni tip üretilmiş virüsü ülkelere yaydıklarında derlerki, virüs mutasyon geçirdi..mutasyon mu değil mi derken millet kırılır..
    olmayacağının garantisini kim veriyor

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Şayet Coronavirüs laboratuvar üretimi yani kul yapısı ise 2.dalga falan olmaz.Kaybolur gider, kaybolma süresi 1 sene falandır. Resmi başlangıç tarihi aralık 2019. Ama eylül-ekim aylarında vardı. Demek ki eylülde 1 yılı doluyor.

Allah yapısı ise ayvayı yedik.

4.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    laboratuvarda çok çeşit virüs de üretilebilir..mesela 2. ya da 3. dalga için yeni tip üretilmiş virüsü ülkelere yaydıklarında derlerki, virüs mutasyon geçirdi..mutasyon mu değil mi derken millet kırılır..
    olmayacağının garantisini kim veriyor
    Laboratuarda olup mutasyon gecirmiyosa
    Esas o zaman çift kavrama otomatik şanzıman
    Bence
    1 önce lab.
    2 Ordan yarasa. Yarasın ağzınla ic
    3 Onlar hayvanı emdi uykuda
    4 Hayvandan bize
    Yani yürünecek daha yol var gibi
    Never walk alone
    Johnny Walker

Tahminimin kaynağı ise
    Geçen kış
    Hiç olmadık kadar çok hastalıklı kedi gördüm
    Ha tüyo yu aldım mi
    Hem evet hem Hayır

Bunların olcagini tabi anlamadım da
    Sevaba veterinere kedi goturmedim banada bulaşmasın diye

Vatan kurtaran Şaban tek ben değilim ya
    Ama yardımsever hayvanseverlerin çoğu kaptı bence illeti

5. niyet sadece insanları kırmak olmayabilir..yeni düzene geçiş aşamaları deniyor..bunun için de herkesin psikolojik olarak bunu kabullenmesi gerek..bakıyoruz sadece laf var, hani değişim hala yok..demekeki süreç devam ediyor..bu işi de büyük olasılıklar ABD tezgahladı..deniyorki abd vatandaşı da ölüyor..ama ikiz kulelerin yıkılmasından sonra abd nin neler yaptığını gördük..

6.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Burda piyasamı yapılıyor
    Sn. KOÇ,

Uzun zaman oldu görüşmeyeli...
    Ben buradayken siz uzun süre görülmediniz...
    Sonra ben uzaklaştım sizler buradasınız,...
    Ne zamandır buralardasınız ve piyasanın geleceğini nasıl görüyorsuz?
    Teşekkürler ve de selamlar.
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

7. Abi ben bu foruma başlık açmadım mı?

1 TL en az 100.000 Dolar olacak. Trump daha başkan olmadan, esamesi okunmazken ''Trump başkan'' dimedim mi?

EEee şinci bu adam benim ''1 TL en az 100.000 dolar olacak'' tahminimi doğrulatmak için elinden ne geliyorsa yapacak.

Adamım Trump... İyidir Trump...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

8. Reyiz dahi ne dedi..dünya eskisi gibi olmayacak..peki virüs bitecekse dünya otomatiksel eski dünya olur..ee ne demek eskisi gibi olmayacak..açıklama yok..ucu açık yani.. daha doğrusu herkes dillendirmeden korkuyor aslında..dünya eskisi gibi olmayacaksa bu virüs bitmeyecek demek değil mi..

Sayfa 541/1003 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •