Sayfa 593/1003 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Düne kadar herkes çökecek yıkılacak muhabbeti yapıyordu şimdi kimse düşüş demiyor. Fena bir algı. 114 çok pahalı gelirken 126 olunca daha gider. 9 yıllık viop teceubemde bu durumu defalarca gördüm. Her seferindede sürüde ilan kaybetti. Günlerdir short olmuyordum vadeli endexte buradan sağlam short actim sürüye son katılanlardan olduğumu biliyorum pala buradan ilk shortlayanlarida kafaya takarsa iş zor. Masada olmak önemli bunu öğrendik çok şükür kaybederek. 2014 te Kobani protestoları tıpkı şuan ABD proteslari gibiydi. 93.000 binden short olduk, gösteriler devam ediyor heryer karışık doğuda insanlar ölüyor piyasa banamisin demiyor hatta ufak ufak ufak gidiyor. Ha dönecek ha donecek derken 112 bin de gözümüzü actik. Oraya kadar heryerden short olduk patladik. Sonra 3 günde 10 bin düştü. Çevremde çok büyük kaybedenler olmuştu.

pariste karışık.
    euronewste şimdi

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    ev kredileri biste mi gidiyor nedir düşmüyor meret ........ millet bankalara hücum etmiş , herkes ev arıyor ev fiatları uçtu ...... adam 150 bine ev bulsa hemen alacak kira öder gibi ev sahibi olacak 1+1 ler felan kapış kapış
    Düzenli olara borsa, dolar altından ettiği karı gayrimenkule yönlendiren bir kesim var. Faizler düşünce peşin para vermek yerine kredi çekmeye karar verdiler.

Ben de karlı kısımdan çıktım araç almak için. Dün itibari ile vazgeçtim. Kredi ile alacağım. Nakiti de geri borsaya veya dolar/altına yönlendiririm

bu düşüşün 2. dalgası sosyal patlamalar yüzünden olacak galiba.

5.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Neden bunu söyleme gereği duydunuz

Son 20 yıldır da kanunları çiğniyorlar bununda söylermisiniz
    Sildim sildim. 2 Haziran yaşananlara bakınca karşıma çıkıyor. Alınma lafım sana değil.

Hem niye geçmişte yaşanan bir yanlış için bugünü örnek veriyorsunuz. Anlamıyorum. Neyse iyi geceler.

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Sildim sildim. 2 Haziran yaşananlara bakınca karşıma çıkıyor. Alınma lafım sana değil.
    Bende silmiştim

7.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    Arabamı akrabama satıp 2.el taşıt kredisini borsaya gömeceğim. Masrafları vs araştırıyorum hatta yakın arkadaşım araba alcak pazarlık halinde bekle parası var ama bekle ziraatten yeni kredi paketiyle al dedim
    Kardeş seni tanımıyorum. Siyasi düşünceni de bilmiyorum. Hangi siyasi dşüncede olursan ol gel eyleme. Bence yanlış yaparsın.
    Yaptığın yanlış ve hülle.

Bu lafım sana değil.
    Memlekette bir tane dürüst adam kalmamış.

Şimdi söyleyim o parayla borsaya girersen kazanamazsın.

Hülle yaparak kazanılan paradan hayır gelmez.

8.  Alıntı Originally Posted by muratmilan Yazıyı Oku

Buyrun gençler

Size resim çizdim,

L4>L3>L2>L1 Higher Lows ...

Bakalım neler olacak

Bol kazançlar,
    Ne güzel resim atmışım be dün gece
    Hakikaten güzel bir resim olmuş
    Bu arada güncel duruma bakıyorsunuzdur zaten
    Higher lows işaretlediğim yeni dipler yeni yüksekler yaparak tırmanmaya devam etmekte...
    Herkese iyi geceler,
    Bol bol kazançlar dilerim,

Sayfa 593/1003 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •