Sayfa 595/1003 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: Viop - XIX

1. aa 20200603_070838.jpg

Terste kaldıgımızda uzun süre ısrar etmek hem batırır hem kazanacagımızı kazanamamıza sebep olur hem sinirlerimizi bozar.Ordan döner burdan teper diye düşünmek yerine oyundan çıkıp yeniden oyuna başka yerden girmek gerekir.Belli sınırlar içersinde kendimize stop noktası belirlemeliyiz.Stop olupta hiç batan görmedim fakat stop olmayıp sıfırlayan çok gördüm kendim dahil. :D İlave poz almak en kötüsüdür.Terste kalan pozisyona ilave pozlanmak yangına körükle gitmek gibidir.

2. Yukarıdaki yazıyı uzun bulacaklara özet: Abd baharı bile bir tiyatro olabilir tüm dünyada shortları artırmak için.... Kapitalist sistem...

Allah yardımcımız olsun doğru kararı almak için... Ben dahil, hiç kimsenin henüz nihai kararını vermiş olduğunu sanmıyorum.

Ytd
    syg.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

3.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    tek paylaşımı bana laf sokmak olan biri daha gelmiş.
    bu adamlar kim acaba.?
    ve neden misyonları bu.
    burada poz alan ve aldıkları pozu yazan çok değerli kişiler var.... sende poz yok (kendi ifaden) sürekli yazıyorsun.. algı yaptığın kesin ..... senin gibi biri daha var kimse tahmin etmiyordur belki ama tıpkı sen .. sürekli eleştiriliyorsun ama sana vız geliyor... köy köy dolaşıyorsun. insan yorulur bee ... sen yorulmuyorsunda ... demek senin misyonunda bu.. zor iş seninkisi

4.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Yasaklar yeni kalktı. 15 gün rahatlar.
    20 yaş altı ve 65 yaş üstü yasaklarını kastediyorsunuz galiba...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Vay anasına akşam seansında shortcuları fena hırpalamışlar. Bugün de onlar kapatmak ister yine yukarı çıkar. Makas farkı kapanacak sanırım ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Masallah dow yine + 0.5
    2008 her ne kadar yalandan bir krizde olsa bugunle karsilastirilmaz ama 2008 2018 arasi dow birkac gun sadece eksi olmustu. Fed matbaasi surekli sisirecek yine galiba bunu

7. Short açmak istiyorum ama Garan'ın usd bazlı grafiğine bakınca elim pek gitmiyor.
    Yükseliş rampasına oturmuş ateşlenmeyi bekliyor gibi.
    Endeks düşse de aşağıya fazla marj olduğunu sanmam.
    Yine de ky'likten taviz vermeyip shorttan vur-kaç fırsatlarına bakacağım ama muhtemelen zarar ederim

8. Salı sallanır , çarşamba çarşafa dolanır, cuma mübarek gün derken hafta kapanır.
    Bu bademler aynı oyunu 90-125 hareketinde de yaptı , short açtıkça yukarı sürdü aynı filmin değişik versiyonunu izliyoruz, o zamanda çok cengaverler vardı , bakıyorsun hiç biri batmıyor , bu kadar sabit tek yönde oyunda oldukları halde.
    Sonuç olarak pozisyonlara bakıldığında geminin içindeki yolcuların çoğu short pozisyonda temel,teknik stratejisine göre pozisyon almış Bunu gören sistem gemiyi batırmaz , geminin içindekini batırır yine öyle olacak doğru pozisyon almayan o geminin içinden batık veya yaralı olarak ayrılacak .

Sayfa 595/1003 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •