Sayfa 740/1003 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Yesil kapatmazsa olecek hastaligi var dow son dakika 200 puanlik matbaa alimi gelmis yine

2. I feel more and more confident that our economy is in the early stages of coming back very strong. Not everyone agrees with me, but I have little doubt. Watch for September, October, November. Next year will be one of the best ever, and look at the Stock Market NOW
    Trump

ANE-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

dow

haftalık
    27.300 e kadar gideri var bunun bence.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Sana guveniyorum
    Bu dow u bi tek senin al demen dusurur
    bu akşam ne oldu.?

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gündemi büyük el cıkartıyor, o an bize gösterilenle uğraşırken senaryoyu ciziyorlar, o yüzden her seferinde büyük resimi göremiyor olabiliriz.
    daha dikkatli olmak lazım
    Tabii ki. O bakımdan farklı düşünmek lazım, önüne her koyulanı yemeyeceksin, beyin devamlı dinç duracak, sorgulayacaksın... bağışıklık sistemine geçileceğini önceki aylardada söyledim, kalan sağlar bizimdir diyerekten..
    Şimdi protesto olayları olmasa idi, hala corona tartışılıyordu ve ülkelerin kapılarını açması vs halk tarafından büyük tepki yaratırdı...
    Kaşla göz arasında iran ve ırak sınırı açıldı mesela..
    Ben hiç bir şekilde güvenmiyorum zaten.. bir süre daha evdeyim.. gözlemleyeceğim..

6.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hala sığ okuyorsun yazdığımı... ben nediyorum.. sen hala nediyorsun..

Halk tv ile a haber arasındaki farkı bana anlatabilir misin?
    Var mı ki fark. Forumda bile aynı.
    Geçmişten bir örnek veriyorum. Yanlış yapılan bir şey adam bugün yapılan yanlışla cevap veriyor.
    Diyemiyor ki o yanlıştı.

Ama siyasete girip aranızı açmayın. Bence.
    Burası siyaset forumu değil.

Ha düşüncem keşke geçmişte de suç işleyen mv. milletvekilliği düşürülseydi. Refah Partisi Kapatılmazdı.

7. Iran başta ikinci dalga baslangici var fransa almanya ile ispanya da form tutuyor yavastan
    Iran dun en yuksek ikinci vakayi acikladi baslangicta beri bugun de iranla gumruk kapilarini actik

8.  Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Var mı ki fark.
    Geçmişten bir örnek veriyorum. Yanlış yapılan bir şey adam bugün yapılan yanlışla cevap veriyor.
    Diyemiyor ki o yanlıştı.

Ama siyasete girip aranızı açmayın. Bence.

Burası siyaset forumu değil.
    Zaten anlatamadı. Zihniyet aynı.
    Siyasetçilerde halkın yansıması. Biz nasıl işe girmek için torpil bekliyorsak, siyasetçilerde yandaşa torpil yapar.
    Beklenti bu yönde.. biz böyleyiz çünkü, onlarda bize istediğimizi veriyor..
    Selamlar..

Sayfa 740/1003 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •