Sayfa 766/1003 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Patron damat olmus
    Soylu artik istifa etmeli

2. Yatırım tavsiyesi değildir. Bence gerçekleşti. Long kalmadı.

İstediği yere gidebilir. Çıkabilir. Düşebilir. Benin ilgilendiren bir durum yok.

Geçerse ve üstünde kalırsa gücüne apsd bakarak karar vereceğiz. Mod. Dinlenme modu.

Biraz hisse vadeli takılacağım.

3. Önemli bir vurgu
    Tek amacı hastalığın yayılmasını önlemek ve vatandaşımızı korumak olan bu kararın, farklı sosyal ve ekonomik sonuçlara yol açacağı anlaşıldı.

Demekki öyle olmuyormuş vicente.
    Piyasa bildiğini yapıyor.bana bakmıyor

5. Önemli bir vurgu

Esasen, en son sınırlamanın ardından bu yöntemi yeniden kullanmayı düşünmüyorduk. Ancak, bir ara 700 küsurlere kadar inen günlük vaka sayısı neredeyse bini buldu. Bu olumsuz gelişme üzerine, sokağa çıkma sınırlaması tedbirini tekrar gündemimize almak zorunda kaldık" dedi.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Atom altı parçacıklardan bahsediyor abi...Dikkatli okumadım aslında.

Mesela bir corona virüs atomdan küçüktür. Atom altı parçacık gibidir. Ama akçiğer hücresinden büyük. Akçiğer hücresi pirinç tanesi kadarsa, corona nohut kadar. Akciger hücresine vantuzla tutunuyor,RNA'yı gönderiyor ve hücrenin DNA'sıyla kendinden bir tane kopyalıyor. Hücrenin içinde büyüyünce, hücreden büyük olduğundan hücreyi parçalıyor.

Molekül düzeyinde madde transferi derken, mesela 70 milyar virüsü( ortalama bir Türk'ü hasta edebilecek sayı budur,bu sayı İtalyanda daha azdır), yine mesela Abd'de bir laboratuvardan, belli bir kişinin burnunun içine göndermek.

Çok uçuk oldu ama ben bundan çok ciddi şüpheleniyorum.
    Coronavirüs atomdan küçük değil

En küçük olan atom dünyada

7. Neredeyse 1 hafta bile geçmeden

Kabaca yüzde 20 lik vaka sayısı artmış

Bunu göz önüne aldığımız da eğer maddi ve sosyal açıdan imkan olsa sokağa çıkma yasağı olacakmış

Açılmayan iş yerleri daha halen var internet cafeler gibi sanırım

Okullar da kapalı

Bu şartlar da bu Corona bitmeyecek

8. abı 4gun yasak vardı....zaten kımse dısarı cıkmadıgı için 786 geldi....dün aksam yuruyusumu yaparken....sosyal mesafe hıkaye.....adamlar oturmus acık havaya 200kısı çay içiyor....cafelerde durumlar vahim......kuaforler ates ölçuyormus ben gıttım berbere yalan.....kadın kuaforlerınde hem kadınlar hem kuaforler maskesız.....bu maskeden dolayı kadınlar duramıyorlar cogu kadını sıkıntı basıyor en buyuk gozlemım
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 766/1003 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •