Sayfa 814/1003 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: Viop - XIX

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Çıkmaz ise aynen devam olarak algılarım yani pazar yok henüz şeklinde.
    gündüz yazdım sanırım yatırım yapılabilirin 4 kademe altında bi yerde notumuz daha nereye kadar düşecek battık mı sabit kalır bi iki şeye covite bağlı negatif derler covit sonrası hızlı büyüme bekleniyor derler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

dow
    saatlik.

dün akşam bu işaretlediğim yerde çıkıyor demiştim.
    dalgaya alan oldu.
    vicente....shortlar yaslanın arkanıza dedi.

3. Uzun vadeli çıkış trendi başlayınca böyle hareketler çok sık oluyor
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    14 İş gününde 1 gün kırmızı 13 gün artı

Borsa hayatım da ilk defa karşılaşıyorum böyle seri artı olarak ytd

Geçmiş dönem de ilk defa 110 bine giderken de ben short idim o zaman bile böyle olmamıştı

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Sorunun cevabı hisselerde degil o hisseleri alıp satanların mantığında. Okadar çok piyasa işleyisinden habersiz yeni ky varki. Tweeterda #rtalb yazıp en son yazılanlardan aşağı doğru okuyun
    Kabul ediyorum borsa yatırım aracıdır ama yapılan işlemler yatırım olarak değil köşe dönmek için köşe dönmekte şans oyunları yada kumar ile olur ben bunu anlatmak istiyorum alanların mantığı yatırım değil kumar ise demekki burası kumarhanedir

Yatırım için git kchol sahol trkcell al bekle ölene kadar 100% kazan ama adamlar ölmeden almak istiyor buda kumar anlamına geliyor işlemler bu

Rtalb sabah tabandı tavan kapatmış neresi bunun yatırım

Dow bile yatırımlıktan çıkmış bist ne ya hikaye

Uçmayan uçak
    Oynanmayan futbol
    Hisseleri nereye yatırım yapmıştı para kazanmış yatırımcısına kazandırmış

Hikaye

5. Bu oyunu bir kac yil onceden de TEB oynamisti ve saglam ralli yaptirmisti. O zamanda tek basina goturmustu, saglam zarar yazmistim. Ayni oyunu bu seferde oynadi, kolay kolay burakacagini da dusunmuyorum.
    Bu cikista sermayenin %60 sini yedik. Saglam zarar var. Gozumuzin onunde sistem ala gecti inanmadik. Makas olayindan sonra flat oldum.
    125 lerden ne guzel kapatmistim, foruma takilinca yeniden short actim. Neyseki dun hepsini kapattim. Zarari cikartmak cok zor olacak.
    Bundan sonra doviz long takilacagim. Daha az riskli ve kar marji da yaklasik ayni.
    TEB karsi bacak bullanarak longlari kapatmadan bu is yukari devam eder.
    Borsayi kafamda bitcoin olarak şekillendirdim. Ekonomilerin battiğı bir donemde boyle cikis normal degil.
    Borsalarin tek farki trend belli oldumu donmesi vade bitmeden cok zor oluyor. Bu vade sonuna kadar bu kapan devam eder. Artik yeni vadeye bakacagiz.
    Cesareti ilan için bence burdan bile long acilabilir. Bu vadede 140-150 binli rakamlar bile surpriz olmaz artik.
    Herkese bol sanslar, sans bilgiden onemli hale geldi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gündüz yazdım sanırım yatırım yapılabilirin 4 kademe altında bi yerde notumuz daha nereye kadar düşecek battık mı sabit kalır bi iki şeye covite bağlı negatif derler covit sonrası hızlı büyüme bekleniyor derler
    En mantiklisi ama pazar işaret etmiyor bana.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Arkadaslar delta menkul kapanıyormus duyan oldumu bilginiz varmı bırde sizce phılıp capıtal nasıl bılgınız varmı

Bu malo dow yeni zirvesini geçmedikçe düşmeyecek gibi

Bir an önce olsunda sonra şelale altında ıslanak

Hazır yazda geliyor

Sayfa 814/1003 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •