Sayfa 820/1003 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    ons düşüyor.
    dowda satış yakındır artık.
    ons 1360
    dow
    16-18
    süre 3-4 ay
    1-mortgage krizi...
    2-corona virüsü....
    3-.....?

2. TV'de Great Escape Büyük Firar 1963 filmi vardı. Bir sahnede bir motorsikletin plakası gözüktü "WH13771", acaba bu internette bahsedildi mi diye bakayım dedim hakikaten onlarca site geldi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Şimdi ne yapabilirsin forum eski tarihlerine gideceksin ve tek tek diplerde iken sana akıl verenleri bulacaksın
    Mevzuya Fransız kalmakla birlikte.
    Ben sizin bu konuda tüm forumda Number1 olduğunu çok iyi biliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye için değerlendirme açıklamadı. Moody's'in Türkiye kredi notu 'Negatif' görünüm ile 'B1' seviyesinde bulunuyor.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    TV'de Great Escape Büyük Firar 1963 filmi vardı. Bir sahnede bir motorsikletin plakası gözüktü "WH13771", acaba bu internette bahsedildi mi diye bakayım dedim hakikaten onlarca site geldi.

mevzu nedir ustad?ben bısey bulamadım nette

6.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    mevzu nedir ustad?ben bısey bulamadım nette
    İşte ben de onu merak ediyorum. Benim gözüme çarptı internette aradım, bir sürü site geldi.
    Bana neden ilginç geldi, dahası millet bunu neden internete koydu?

Ben bir sürü resim ile karşılaşınca mutlu oldum, garip bir durum.

(içimden filmdeki oyunculara bu filmi yapanlara dua etmiştim o da olabilir, hatta filmi tekrar kanalında tekrar izledim.)

https://www.google.com/search?q=WH+1...nt=firefox-b-d

7. Okullarda ve çoğu yerde insanlar tek tip olmaya zorlanıyorlar, daha da kötüsü insanları tek tip sanıyorlar. Aralarında kendini kurtaran olursa oluyor ya da başkalarına uyuyor.

"Peak Games" iş ilanı vardı, keza Microsoft, Google vs iş ilanları değişik. Adamlar hem akıllı hem de sıra dışı adam arıyorlar. Akıllı ama tek düze adam sayısı belirli bir sayıyı aşınca oradan da iyi iş çıkıyor ama bazen çok basit hatalar yapılıyor ve uyaran olmuyor, akıllı olup da sıra dışı olanlara da pek müsamaha edilmiyor. Atıyorum NASA uzay astronotuna tükenmez kalem vermiş orada sorun olmuş, Ruslar kurşun kalem vermiş derler.

Ben secbul'u değerli buluyorum, adam ticaret işinin içinde ve tecrübe ve bilgisini paylaşıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

endeks 30..

yükselen ilk 5 vs düşen ilk 5..

T harfi yükselenleri domine etmiş..
    Tskb 1.15 kapattı.nötr.

Sayfa 820/1003 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz