Special Days Image
Sayfa 834/1003 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Sn koç
    Hem geçmişte
    Hem son bir hafta da
    Vede son günlerde size yapılan eleştirilierde birazda olsun haklılık payı varmı, yokmu kendi kendine soruyormusun ?

Geleceği kimse bilemez
    O nedenle şöyle olacak,
    Böyle olacak tarzı yazmak ne kadar doğru

Sonuçta insanlar gerçek para ile kar yada zarar ediyor. Vede çoğunluk la zarar ediyor. Deneme hesapla ve sanal yapan da vardır belki

Yanı özetle size yazdıklarınız dan dolayı eleştiri yapmamış birisi olarak, Yazılardan etkilenip işlem yapanlar olabilir. Yön anlamında çok net ifade kullanmamak lazım

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bazı insanların egoları, bilgilerinin çok üzerinde.

94 yılından beri işlem yaparım dolayısı ile kimseyi dinlememeyi öğrendim ama daha önemlisi piyasadan büyük kimsenin olmadığını da bilirim.

Çok net ifadeler kullanmak aslında piyasanın gücünün ve büyüklüğünün farkında olmadığının göstergesidir.

ABD 3.6 trilyon dolar pompalıyor piyasaya ve varlık alacağım diye tebliğ ediyor. Hala düşüş bekliyorum diyen zaten bir şey bilmediğini göstermektedir.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. bir daha yazmam der üçgün sonra yine damlar.... dahası beyefendiye laf söylendimi hoşuna gitmez bir sayfa kısa kısa cevap yazar.... aracı kurum elmanı olup milleti tongaya getirmeyemi çalışıyor nedir anlamadım...

borsa yükselecek ben bildim diyen biri thy şhort taşırmı..... en son thy şorttu ilginç bir karakter ... geçen biri kaymış dahada yazmam dedi... bakıyorum yine devamm çok yorucu çooookkk...

syn. kafkaf dediğiniz gibi yok dow 24 400 ü geçemez olmadı 24 600 geçmesi imkansız..
    nasıl bu kadar kesin konuşuyorsun... bu cümle karşısında gıcıklanıp poz kapatan illa ki vardır .. yazık dimi o insana ... piyasayı kendisi yapıyor sanki ..

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bana too good to be true gibi geliyor, erkenden cennete girmiş oluruz.
    Baldizda bekarsa bacanak olabiliriz daha güçlü olur kaleyi daha kolay fethederiz .

4. bence KOÇ ağabey biraz yalnız bir ağabey. ona biraz empati yapın

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kadın kardeşiz dedi, süreki bro diyor mesajlarında.

Sigortacı kadın da aradı hatırımı sormuş, virüs bitsin bir çay içmeye gelin dedi. Kadının çok kalite olması sorun hiç bir eksiği yok fazlası var. 2 tane abisi ve bir de ablası var, evde kalması normal, onları görenler niyetleri kötü ise kaçar, varlıklı bir aile de olabilir beni çok etkilemez de arada sen de cebine elini at derseler kötü.

Kafam da şu hemşirede kaldı, çok yatırım yaptık orada paralar battı.

Tabi kınamayın, riske değerdi bence
    Şu bakışlara bak eğer kalbimi ele geçirmeyi becerebilirsen hasta olduğunda ruhumu enjekte ederim seni iyileştiririm diyor hemşire hanımefendi sevgili dostum.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben zenginleri seviyorum. Akıllı olanlar biz bunların sahibi değil emanetçisiyiz diyorlar.

Dünyanın servetinin %90 ı şununmuş bununmuş çok konuşuluyor. Allah daha çok versin.
    2 arkadaş,Londra'da.. LONDRA KLEPTOKRASİ turu diye bi şey icat emişler.
    50 kişiyi 1 otobüse dolduruyorlar, Londra'da geziye çıkarıyorlar.
    Fark?
    Gezi Rehberi eski sovyet oligarklarının ,ortadoğulu siyasi hanedanlarının çocuklarının,
    Nijeryalı Valilerin, ülkelerinden çalarak başka ülkelerde saklamış oldukları mülkleri gezdiriyorlar.

Otobüsün sıkça uğradığı yerlerden biri EATON Meydanı.
    102 nolu evin sahibi GAZPROM YÖNETİCİSİ Andrey Gonçarenko..!!
    15 milyon sterlin değerindeki bu evlerden sürüyle satın almış..
    Evlerin mülkiyeti ise, Panama,MAn Adası,Liberya, CAyman Adaları,St.Vincett...Offshore şirketlere kayıtlı

Zenginleri mi sevelim? FAKİRLERİ mi??
    Diğer soru da şu TANRI NEDEN HEP ZENGİNLERDEN YANA???

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kadının resmini koyup da başıma bela mı alayım. Kadına sen Audrey Hepburn'e benziyorsun demiştim o da kim dedi. Sonra tüm zamanların en güzel kadınlar listesinde olduğunu öğrenmiş. Hep yokdan prim yaptırdık hata ettik.

Millet daha işe uyanmadan gidip evleniyor çocuk yapıyor, sonradan ne söyleyecek ise söylüyor.

SPK aslında haklı. Birileri bir senet alıyor fiyatı yükseltmeden. Sonra ballandıra ballandıra hikayesini anlatıyor. Aman ha danışıp alın çok girmeyin vs oralara dikkat eden olmuyor, sonra güzel ama pahalı deyip satıyor.
    Abi kadın kısmı uyandımı yüz kaplan gücünde canavar
    Şansın kalmaz

8. Konuyla alakalı atasözleri
    1 bulandırma denizi uyandırma kerizi
    2 hastayı yatağında iyi edicen

Sayfa 834/1003 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz