Sayfa 836/1003 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Noktalama ve imlasız yazdığım için özür

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bir kadın ile tanıştım, kadın hemşire Ankara'da. Yıllar önce sen Ankaralısın Lokman Hekim Hastanesi nasıl onu almayı düşünüyorum diye aradım. Hiç alma o falancaların dedi. Neyse ondan sonra fiyatı arttı.

Fakat benden süreki arsız bir şekilde mail ile vs borç isteyip durdu ben de gönderdim nerede ise psikolojim bozuldu. En sonunda kadının beni yanlış anladığı ve bir kaç bin lot hastane hissesi değil, hastanenin tamamnı alacağım zannetiğine ikna oldum. Kadın bugün bana bir ev bile vermedin diye mesaj atmış.
    hemşirenin bir suçu yok.hastaneyi alıcagını söylemişsin abey
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    hemşirenin bir suçu yok.hastaneyi alıcagını söylemişsin abey
    Biz alışmışız borsa diline Atıyorum Garantiyi alıyorum deyince hissesi olduğunu herkes anlar.

Bu bana 1000 lira verdi bunu işlet dedi dedim olmaz sonra sen zengin olursun beni bırakırsın. O da etki etmiş olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim madem grafik çalışıyor koç arkadaş kendi sistemini buraya yapıştırmaktansa 5-22 50-100 100-200 ho ları gösteren güncel grafik atarsa daha iyi olur millet kendi yorumlasın cümle alem yazsın kesin konuşmasın koç arkadaş dediği gibi Çarşamba akşamı yükselir dedi fakat geçen haftasonu hep düşer dedi ve ısrar etti iş işten geçince ben bildim manasi kalmıyor Çarşambaya kadar millet 5 bin puan yedi kafaya he burası viop unutmayalım benim güncel grafik koyma imkanım yok eskiden 5 lik 10 Luk 15 lik vs güncel yorumsuz grafik atan abiler vardı ozaman süper oluyor du burası şimdi imkanı olupta grafik atmayıp biton goy goy yapan dolu yükselecek deyip nereden ne aldığını söylemiyor yükselirse goy goya devam bide millete laf atıyorlar yok shortcu veya longcularin ne parası varmış hala batmadimi falan iddaaya girelim diyen oluyor onlar tirs tirs
    Günlükten tutta 60 dk ya kadar h.ort hep alda zaten 1-5-15 dk ort. oyuncak gibi al sata döndürüyorlar...Şu an için çort işi yaş bence...Ama unutmamak gerekirki büyük düşüşler beklenilen anda ve yerde gelmezler...Kumara kalmak isteyen kalır ha kazanırsada iyi para yapar ama terse gittikçede hem para hem sinirler herşey bozulur...Şu an flat girmeyi daha akıllıca görüyorum kendimce boşa kafaya 3-5-7 bin point yemenin manası yok.Bi önümüzü görelim bi hareketi yapsınlar gireririz burası viop, ben kumar gibi oynamayı bıraktım...Kol kesmeyenin bknz. imza...

Tühhh... Yine yanlış gelmişim viop deye daldım, çöpçatan topigiymiş!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tühhh... Yine yanlış gelmişim viop deye daldım, çöpçatan topigiymiş!
    😂😂😂😂😂

Bi tutturamadın sanada üzülüyorum patron yaaa

7.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Bu arada bugün pandemi sonuçları daha gelmedi

Acaba diyorum yasak olmadığı için testi yapanlardamı pikniğe gitti
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Yada vaka patladı kamuya nasıl açıklayalım diye malum şahıstan bilgimi bekliyorlar

Kitabına uydurmak için
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Neyse geldi sonuçlar
    Sizin psikolojik probleminiz yok değil mi?
    İnan merak ettim. Her yazınız art niyetli. İyi niyetli değil.
    Ya da herkesi kendin gibi zannediyorsun. Sen her şeyi kitabına uyduran birisin galiba.
    Seni anlamak mümkün değil.

8.  Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    Günlükten tutta 60 dk ya kadar h.ort hep alda zaten 1-5-15 dk ort. oyuncak gibi al sata döndürüyorlar...Şu an için çort işi yaş bence...Ama unutmamak gerekirki büyük düşüşler beklenilen anda ve yerde gelmezler...Kumara kalmak isteyen kalır ha kazanırsada iyi para yapar ama terse gittikçede hem para hem sinirler herşey bozulur...Şu an flat girmeyi daha akıllıca görüyorum kendimce boşa kafaya 3-5-7 bin point yemenin manası yok.Bi önümüzü görelim bi hareketi yapsınlar gireririz burası viop, ben kumar gibi oynamayı bıraktım...Kol kesmeyenin bknz. imza...
    Teşekkür ederim eğer sizde varsa güncel grafik ler paylaşırsanız çok sevinirim özellikle 5-22 ho yu

Sayfa 836/1003 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •