Sayfa 856/1003 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Şu Corona tantanası bitsin yeni korkutucular gelsin sıkıldık artık.

Deprem korkutucuları..

Marduk korkutucuları...

Deli danacılar..

Herşey yok olacak Doları olan kurtulacak tarikatı.

... vs. vs.

Korku hakikaten en güçlü duygu...

dolar

aylık

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yani..ben de buna kızıyorum işte...millet ne yapsın...evde birbirini mi doğrasın...tam karantina sürsün diyen tipler zaten genelde 50 sine yaklaşmış bekar, a sosyal, netflix, kitap, internet üçgeninde yaşayan kesim...siparişler de Migros sanal marketten..iki de bira çektin mi, 1 sene evden çıkmadan Yaşar gidersin böyle
    Ben tam karantinacıyım. Ama şu saatten sonra artık o süreç imkansız. Bir daha ne dükkan kapanır nede başka bir şey olur.
    Biz Benelüks ülkesi olmadığımız için kurallarada uyulmuyor. Bakalım nasıl ilerleyeceğiz.
    Kendi adıma mecburi normalleşmeden tam normalleşmeye geçmek için 1 temmuzu bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    Sp nin yükselişinde short kapama longun 2,4 katıymış.
    bendeki bilgide tam tersi Amerika'daki KY gırtlak longda. Büyükleri üttüler heralde bu kez :D
    Robinhood denilen platform üzerinden sisteme çok fazla KY girmiş
    YTD.

5. aramızda green card'a başvuru yapıpta kazanan varmı acaba ?

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yani..ben de buna kızıyorum işte...millet ne yapsın...evde birbirini mi doğrasın...tam karantina sürsün diyen tipler zaten genelde 50 sine yaklaşmış bekar, a sosyal, netflix, kitap, internet üçgeninde yaşayan kesim...siparişler de Migros sanal marketten..iki de bira çektin mi, 1 sene evden çıkmadan Yaşar gidersin böyle
    Şu tanımlamada yasin dışında hic bir secennek tutmuyor ama bende tam karantinacıydım. Ama ben ilk sokağa cikma yasaginin konduğu haftadan bir hafta önce tum sınır kapılarının kapatılması ve 15 gun tumTurkiyenin calisması gereken yerleri disindaki is yerlerinin kapatılması katı sokağa çıkma yasagı uygulanması gerektiğini dusunuyordum. 2.dalga muhabbeti olursa bunun uygulanması ve 15 gunun sonunda sadwce sinirlarin kapalı kalmaya devam ettirilip normal hayata gecilmesi gerektigini dusunuyorum. 2 gun kapa 5 gun aç 4 gün kapa 3 gun ac 20 yas alti su zaman 65 yas ustu su zaman çıksın gibi sacma bi karantina gormedim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

dow

günlük
    dönecek diye short açmak yerine
    dönünce short açmalı.
    ama burada ben beklerim.
    longda açmam.

8. Sosyal mesafe süper millet kafadan kontak

maskesiz sahilde çocuğuyla dolaşmışlar tenleri kızarmış güneşten ama ben asansöre binince kalabalık yapmayın inin diyor ben maskeliyim üstelik

Hey Allahım yaratıyorsun bari takip et

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 856/1003 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •