Sayfa 87/1003 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    O 4.000 kontrata zarar yazdırmazlar, kesin bilgi
    Bence de o 4 bini ufak bir kar karşılığı kapatır,
    gerçi kapatmak zorunda da değil, uyumlu biri, muhtemelen uzlaşır.

Lakin bundan kelli palaya acımasız, hain, sadist diyen karşısında beni bulur.
    Adam sırf şortçular zarar görmesin,
    zabah zeans açılınca rahat rahat kapanabilsinler diye binlerce lotunu feda etti
    bence.
    Kim yapar bunu. Baba oğluna yapmaz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

yani pala şorta ekleme yapmıyor, vade sonunda longçuları çok kötü kıstırmayacak

Cuma sabah eksi açıp, bol bol şort açtı, beklemedi akşama kadar, günlük terstte kalanların şortuna konmadı

Spotta satıyor ama bir şekilde endeksi yükseltecek diyorsun

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Bence de o 4 bini ufak bir kar karşılığı kapatır,
    gerçi kapatmak zorunda da değil, uyumlu biri, muhtemelen uzlaşır.

Lakin bundan kelli palaya acımasız, hain, sadist diyen karşısında beni bulur.
    Adam sırf şortçular zarar görmesin,
    zabah zeans açılınca rahat rahat kapanabilsinler diye binlerce lotunu feda etti
    bence.
    Kim yapar bunu. Baba oğluna yapmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Benjamine basıyorlar. Swap haberi mi var gene?
    Piyasa kapalı ondan, yarın sabah açılış öncesi bakmak lazım.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. öncelikle 70 cortla girmek beni baya gerdi amma velakin inandıgım birşeyler vardı yıllardır borsada alır satarım viopta bu kadar aceleci olmamam gerekiyordu deneyim oldu benim için ... her neyse mayısın son günleri haziran başı gibi global düşüş gelebilme ihtimalne karsı açtım cortları kendimce beliren emareler vardı ... köprüden önce son çıkış günleri sp 500 3000 üzerinde hafta boyunca kalıcı olacagına inanmıyorum..ortada hiçbir pozitif haber yokken bu yükseliş tamamen shortcuları öpmeye yönelik bakalım abiler her 250 kademede mecbur 5 kontrat longa dönmek kaydıyla devam ederim yoluma iyi olan kazansın hayırlısı

Dax yakında kepengi indirecek

Halkbankla birlikte bitmeyen hikaye

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "S-400 ile ilgili olarak, planlar aslında daha önce planlandığı gibi gidiyor. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle gecikmeler oldu ancak prensipte daha önce olduğu gibi S-400 ile ilgili anlaşmamıza bağlıyız" dedi.

http://m.patronlardunyasi.com/haber/...agliyiz/235897

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Sn seçbul kardeş
    Senin kaat yarın 5.72 olurmu
    6 yı kısa zamanda zaman görür Belki
    Bi ara 17-18 den blackrok a arz olmuştu sanırım

8.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Dax yakında kepengi indirecek
    Dünde aynı hikayeyi anlatıyordun.. Senin gibiler yüzünden borsadan çıkmaktan vazgeçtim.. Bu kadar ısrarla düşecek algısı yaratmanızın altında başka Bi şey var muhakkak

Sayfa 87/1003 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •