Sayfa 911/1003 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Viop - XIX

bu dow
    aylık

ATR 14
    trend çizgisinin altına düştüğünde gelirim.
    belki 2 sene sürer.

2. Dünyada bir borsacinin basina gelebilecek en kotu sey dow da short yakalanmak
    Isteseler yilin her gunu +2 kapatirlar artik iyice tadi kacmasin diye bazen yataya aliyorlar bilinç li
    Borsa ile piyasa ile uzaktan alakasi yok dow un

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dünyada bir borsacinin basina gelebilecek en kotu sey dow da short yakalanmak
    Isteseler yilin her gunu +2 kapatirlar artik iyice tadi kacmasin diye bazen yataya aliyorlar bilinç li
    Borsa ile piyasa ile uzaktan alakasi yok dow un
    Valla vicente ayni 1929 büyük buhranına gidişat bu.
    Hem teknik hemde temel

4. Bu dow u izliyorum, gozleri kapali... Gerissini getiremedim sayin forumdaslar. Ya ikili tepe yapip oradan yikilacak yada yeni tepelere yol alacak, nasil olsa Elon Musk un roket motorunu pardon Fed in motorunu takmis.

bu dow yine çıkacak
    atr aşağı dönüyor

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Eğer açılırsa (ki sanmıyorum) dış güçlerin saldırısı ile bir döviz krizi daha çıkmış olur. Ezan susmaz, bayrak inmez, milletin birliğini kimse bozamaz, kahrolsun kriz çıkaran fetöcüler, PKK, dhkpc ve cehape der, süper ekonomimizi bozmaya çalışanlara küfreder, sorunu hallederiz.
    Kestaneye gelince, bir büyük çizik daha yemiş olur ama önemli değil. Süper ekonomi yönetimimize feda olsun.
    Onu TL olarak karşılar ama yp cinsinden sıkıntı olur ben bir daha böyle bir şeyi kaldıramayiz sanıyorum. ABD hamle yaparsa Katar bile swspdsn vazgeçer

7. Ayasofya, Libya Suriye s400 swap corono halkbank seçim bunlar ağır gelir çoğu iki yönlü sıkıntı bunlar bir gün önümüze çıkacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,620
    AYASOFYA işi çok su götürecek gibi.

defalarca AYASOFYA cami yapılmak istenmiş ama bu yargıdan(anlaşılmaz şekilde )dönmüş.

kanımca bu olay bir simge.yoksa dönüşüm çok basit olarak yapılabilirdi.

yakında BATI MEDYASINDAN bu konuda parmak sallayan uslupta demeçler görebiliriz.

bana kalsa gereksiz bir konu.vakit namazlarında tek sıra olmuyor o da genelde yaşlı

kişiler. ha bir cami daha az ha daha fazla.

keşke bu enerji dinin realitesini -argumanlarını anlatmak için harcansa.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 911/1003 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •