Sayfa 991/1003 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by misli Yazıyı Oku
    Pek kıymetli Caho forumdaş yeni topiğiği erkenden açtınız, sanırım duruma el koyma kararını vermek zorunda kaldınız. Tepeyi ilk söyleyen kişi olarak size kabul, emme bundan sonra kısalar arkasına yaslanıp, sigara içip ve ya ne bilim çekirdek çıtlaya bilcek mi?
    Poz arttırmamak ve sabırlı olmak kafi, ister sigara iç, ister ben gibi doğaya ver kensidini. amma ne kaddan böyle gider bilemenko, maybe 6 months maybe a year... This is just a beggining of the bear season...

2. Elon musk da borsacı.
    250 dolarda tesla pahalı dedi, 1000 gördü

Bitcoin ile ilgili elimde 100 dolarlık var gibi bir şey söyledi, 5bin dolardı bitcoin 9bin dolara yürüdü..
    Tam bilimadamı mı borsacı mı?
    Bir adam neden şirketi ile ilgili pahalı yorumu yapar ki? Onu da geçtim direk manipülasyon yapıyor... nerde abd adaleti?

3.  Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    geçmiş olsun, sağlık sıhhat > para
    Teşekkür ederim..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

4. Elimde 170 dolar maliyetli 29 adet tesla hissesi var.. dolar 3 liraydı, 15bin tl lik almıştım ogüne göre.. şimdi adedi 1000 $..
    Elon musk a satsam alır mı hissesini geri?

Nalet olasıca dow yine topuklayıverecekmiş gibi duruyor. Paranoyak ettiler şortçuları iyicene.

Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    Poz arttırmamak ve sabırlı olmak kafi, ister sigara iç, ister ben gibi doğaya ver kensidini. amma ne kaddan böyle gider bilemenko, maybe 6 months maybe a year... This is just a beggining of the bear season...
    e aga sen en az 6 ay diyon o zaman niye bize 10 gün ömrü olan topik açıyon, napcaz biz şimdi yarın düşmez mi diyon, kısalarım kaçcak mı biyerime diyon, üzüldüm.

Sn. besonderes geçmiş olsun

8.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Elon musk da borsacı.
    250 dolarda tesla pahalı dedi, 1000 gördü

Bitcoin ile ilgili elimde 100 dolarlık var gibi bir şey söyledi, 5bin dolardı bitcoin 9bin dolara yürüdü..
    Tam bilimadamı mı borsacı mı?
    Bir adam neden şirketi ile ilgili pahalı yorumu yapar ki? Onu da geçtim direk manipülasyon yapıyor... nerde abd adaleti?
    Adamın dediği doğru, pahalı Tesla. Manipülasyonu yapan o değil piyasa... Kendi kurduğu şirketin hisselerini kontrol edebilecek kadar zengin olduğuna ihtimal vermiyorum...

Sayfa 991/1003 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •