Sayfa 396/1003 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Akba senin kullandığın ana sistem saatlik mi?
    küçük periyorlar da kullanıyormusun trade ederken?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Cok kotu goruntuler var izlerken urperdim
    Siyahiler cok dolmus dışlanmış cok acımasız olmuslar sonunda
    Birkac video da trump destekcisi tek baslarina karsi geliyor bunlara cok pis linc ediyorlar hepsi de atletik sportif iri yari tipler

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Bu konuda size katılıyorum.İsrafın her türlüsü haramdır.
    hahhaaa.. komedisin.. biz gerçekten karşıyız israfa.. bu cehape makam aracını (plakadan öyle anlaşılıyor) 1000 ile çarp akape kullanımında olanlara belki ulaşabilirsin.. benim için cehape akape farketmez israf israftır.. ben her türlü israfa karşıyım.. burada yıllardır yazdıklarım bunun kanıtıdır.. ülke yıllardır israf zulmü altında.. akape istese bu israfı tek bir kararname ile ülke genelinde engelleyebilir.. iktidarda olan onlar.. ama engellemiyorlar israf devam ediyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    kuşlar haber uçurdu diyelim...sen de ne mide varmış abicim...gidip başka forumda burası hakkında atıp tut...sonra gel burada hiçbir şey dememiş gibi yaz çiz...bize ders ver falan...inanılmaz vallahi...ben olsam utancımdan yerin dibine girerim...

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Beni her yerde takip ediyorsun,memnun oldum bu durumdan.

5. Saçma sapan tavanlar garip makaslarin tek nedeni açıgacsatis yasağı. Spotta açığa satamayan adam viopa geliyor. U30 dışındaki bir çok hisse manyak primli açık yasağı olmasaydı kesinlikle o kadar yukselemezler. Virüse tüm buyuklr malda yakalandı açık yasağı resmen büyüklerin işine geldi karşılarında açık yapicaj adam olmayınca zaten mali çoğu ellerindeydi ve tasitabildikleri kadar taşıdılar. Hazır yeni ky ler borsaya girdi, şimdi dolara altına alış vergisi ballı kaymak oldu. Rtalb 50 den 22 te düştü diye dalıyor, yarın 20 olucak su tweeterdaki reklam bile yetti. Yenileri gelicek. Adam glrhl almış rtalb bin yan hissesi. 11 den almış elinde 23 görmüş vermemiş 7-8 günde. Şimdi aynı hisse 10 bana diyorki napayım. Ulan dedim 7 günde 40 binin 80 bin olmus ustelik 1 den 11 olmuş hisseyi almışsın 24 olmuş. Cesarete bak. 7 günde %100 kar beyenmiyor. 2014 te 1.08 maliyetli elimde 35.000 bin flap vardı 1.5 sene bekledim belliydi bisiler olacak bekledimdedi, bekledim bı bok olmadı 1.30 dan çıktım arkasına 30 oldu. 35 bin TL ye baba sattıkları hisseleri 850 bin TL'den benden geri alacaklarını düşünmek zaten mantıksız yani bir hisse o rakamlara sendeki o malla gitmez gitsede satamassin. Sonra bir gün biriyle tanıştım tedafus borsa muhabbeti döndü büyük zaraer ettim, 30 dan 23 e düşünce çok düştü diye girmiş full hisse tabanlara evam edip 3 e gelmiş. Değişen sadece hisse isimleri operasyon hep aynı 2000 de bakkal manav herkes battı borsa kumar algısı oluştu şimdi yine bakkal manav borsaya geldi yine aynısı olacak. Açığa satış yasağı ne zaman kalkar bilmiyorum ama bunun bilgisi belkide alibdi ve hızlıca bir çok hisse tavanlara basladi, açığa satış olsa açığa satılacak dünya hisse var şuan. Soranlar var neden THY bim vadelisi %2-3 teorik fiyatın altında. Açığa satış yasağı yüzünden. Yakında bu köpükler alınacak.

Yav adam yıllardır koyu ak partili . Burada sürekli el altından değilim ama diyip övüp durur. Çok takılmanın anlamı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Abi, o bilmemkaç kollu Şamdan ı bizim köyde adama kuyruk yapıyolar da.
    Nasi yaptıklarını demem ama.
    Süpriz kaçmasın sonra.

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    kuşlar haber uçurdu diyelim...sen de ne mide varmış abicim...gidip başka forumda burası hakkında atıp tut...sonra gel burada hiçbir şey dememiş gibi yaz çiz...bize ders ver falan...inanılmaz vallahi...ben olsam utancımdan yerin dibine girerim...
    Dostum bu adamlar buradaki yazılarını ak parti troll koluna gönderip Para alıyor

Normal bu
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Sayfa 396/1003 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •