Sayfa 743/1003 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Erdoga nin bir lafi var dogru ama islemiyor
    Dunya 3 5 yahudiden küçüktür

2.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Evet 19 saat önce atılmış ben yeni gördüm pardon

ANE-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsanlık hali hocam bugün bişeyler daha atabilir zaten

3. Belgin maviş denen kadin inanilmaz dolandirmis insanlari rtalb da cok var bu tiplerden dikkatli olun buraya da geliyorlar cop hisseleri ovmeye bir ikisi alirken 5 kere düşünün yok 3 den 20 ye gitmis rtalb mi ne sanirim mezarliga gidiyor illa heyecan yasayim derseniz de 3 5 bin ile alin bu hisseler cok tehlikeli olmaya basladi

4. BİM bu gün endeks 30'u 920 puan yukarı atmış ve diğer hisselerdeki satışları hissettirmemiş endekse...

Yarın için yorumu olan var mı arkadaşlar? BİM'i görmeden/tahmin etmeden işlem yapanı çok güzel öperler VİOP'ta da...

BİM almak için nelere kıyılıyor onu tahmin etmek gerekli...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

İcisleri bakanlığı : 14 Büyükşehir ve Zonguldak’ta hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Iran başta ikinci dalga baslangici var fransa almanya ile ispanya da form tutuyor yavastan
    Iran dun en yuksek ikinci vakayi acikladi baslangicta beri bugun de iranla gumruk kapilarini actik
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İcisleri bakanlığı : 14 Büyükşehir ve Zonguldak’ta hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Belgin maviş denen kadin inanilmaz dolandirmis insanlari rtalb da cok var bu tiplerden dikkatli olun buraya da geliyorlar cop hisseleri ovmeye bir ikisi alirken 5 kere düşünün yok 3 den 20 ye gitmis rtalb mi ne sanirim mezarliga gidiyor illa heyecan yasayim derseniz de 3 5 bin ile alin bu hisseler cok tehlikeli olmaya basladi
    Endeks üzerinde etkisi % 13'e çıkan BİM'e bak... City mal alıyor görünüyor, takasta eşek yüküyle satıcı çıkıyor Emeklilik fonlarıyla beraber...

Adını ilk defa duydum bu hissenin geçen hafta. Bir arkadaş söyledi Civid kiti üretiyormuş o yüzden 1 liradan 50 liraya çıktı dedi..

Al sana koskoca BİM, hissenin son sahibi yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar...

Yapı kredi Yatırım sektör raporu çıkarıyor sektörün prim potansiyeli en yüksek hisseleri CCOLA, SOKM, MGROS... BIM hedef fiyatı 68 TL diye... Adamlar bu raporu bile kullanıp, ucuz denilen hisselere basıp,, BİM'e yükleniyorlar... Bir gömlek almak için 5-6 mağaza gezen kardeşlerimiz bir zahmet araştırsınlar yılların birikimini nereye yatırdıklarına... Yoksa gidip rulet oynasınlar daha iyi. Hiç olmazsa kazanma ihtimalleri % 50...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

8. Bugün dikkatimi çekti Viopta sürdürme teminatı seans açıkken ve kapalıyken farklı oluyor nedenini bilen varmı

Seans kapalıyken sürdürme teminati 10K iken seansta 14-15K olmasının sebebi nedir?
    Not:ziraat yatırım

Sayfa 743/1003 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •