Sayfa 745/1003 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    O canlı yayını izledim. Kadın haklı konuştu. Amaç dolandırmak olsaydı RTA 25 lerdeydeydi ve ky yi umitlendirici konuşup çok daha rahat mal verirlerdi. Kadın defter değeri belli şirketin 4-5 hadi son gelişmelerle 10 olsun dedi, bu hisseyi 30-40-50 lerden hangi mantıkla aldı millet dedi. Oyun kurucu A1 kapital bu ablada orda çalışıyor. Bende ky birbirini gazladi alan çok biliyormuş gibi pof pof yaptı 3. Tabandan sonra olumsuz bakana oy pet saldırdı. Ben bile 45-30 arası bi kaç tweet attım defter değerini ve fk sini yazdim sadece bir sürü küfür hakaret yedim spk ya şikayet bile ettiler beni. Alanları nerdeyse hepsi acemi inanılır gibi değiller. Hisseyi tabandan alıp ertesi gün hemen kurumu patronu şikayet ediyorlar. Bu şekilde cig gibi büyüdü olay. Yabancı basına bile konu oldu. Önce hisseye brüt geldi bugünde emir düzelme silme yasağı. Aslında ky kendi bindigi dalı kesti. Yaygara yaparken bi yandanda yerli milli gurur diyip satılacak kitleri fiyatlarını çarpıp bölüp kar oranını ekleyip bilancolar çıkardılar pof pofun kralını ky yaptı tabiki arada operasyonu yapanlarin adamlarida vardır belkide. Nereden yükseldiğine bakmayip nerden dustugube bakanlar msadakilerin gazına gelip sürekli girdi. Şikayetler buyuyunce SPK yapabileceğini yaptı. Alan yaygara yapmayıp kimseyi etkilemeseydi adamlar isyedikleri mali veremedikleri için tekrar yukarı surerlerde genelde öyle olur, kimileri olu kedi sıçraması der. Onu bile yapamadı. Şimdi brüt ve emir silme duzeltmede kalkınca adamlar hiç uğraşmaz vermek istedikleri mali verip kurtulmanın derdine düşer heralde. 2. Dalga gerçekten gelirse belki maliyeti yakınlar kurtarabilir kimbilir belkide bizim gibi tecrübeli olup olanları dışardan izleyip bu fiyatta bu hisse alinirmi diyenler haksız çıkıp bambaşka şeyler olacak bilemiyoruz.
    Mali verdikten sonra konuştu iyiniyetli olsa mal çıkarken almayın derdi

Bu tip hisselri oven paragoz denen biri var dikkat edin bunlara
    Dusunsene yıllarca birikim yapmışsın 100 bin gelip 2 haftada hic ediyorsun
    Eregli petkim tüpraş zarar da otur o para batmaz zamanin gider ama bu hisselerde insan kafayi yer
    Bir kisi intihar etmiş zaten
    Zirt pirt vob topicine gelen bu les hisseleri ovenlere yaptırim uygulanmasi lazim

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Son iki aydır dd yada fk oranına bakıpta hisse alan varmı acaba
    DD yi gec ozsermayesi eksi olanlarda cirit atıyor millet. Geçen biri yazdı. Rtalb bin ekurysi glryh var oda 0.50 den 22-23 olmustu rta ile birlikte adam bunu 11 den almış 40 bin TL lik tabi tavan serisi devam etmiş 22 olmuş 1 haftada vermemiş tabanlar başlayınca ha döner ha döner derken 9 kusurden satmış 8 bin zarar yazmış. Yahu dedim 1 haftada %100 yapmışsın ne istiyosun biz viopta %1 yakakasak bayram yapıyoruz dedim. Acemi cesareti

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    DD yi gec ozsermayesi eksi olanlarda cirit atıyor millet. Geçen biri yazdı. Rtalb bin ekurysi glryh var oda 0.50 den 22-23 olmustu rta ile birlikte adam bunu 11 den almış 40 bin TL lik tabi tavan serisi devam etmiş 22 olmuş 1 haftada vermemiş tabanlar başlayınca ha döner ha döner derken 9 kusurden satmış 8 bin zarar yazmış. Yahu dedim 1 haftada %100 yapmışsın ne istiyosun biz viopta %1 yakakasak bayram yapıyoruz dedim. Acemi cesareti
    Cesaretten öte açgözlülük aslında

Borsadan zengin olan bir fakir varmı bugüne kadar yok

Zengin sen bir şansın var ama fakirsen imkansız

O zaman belanı bulursun işte

Söz dinlemezsen

Neyse herkese iyi geceler

5.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...03#post4498803

Raporu koymayı unutmuşuz...

Burası yeri değil diyenlere, endekste ağırlığı % 13 olmuş ve bu gün endeks 30'a 920 puan katkı yapmış bir hissede neler olduğunu anlamadan, VİOIP endekslerde işlem yapmak çılgınlık olur diyeceğim...
    Endeksi tutan o hissenin aylik rsi değeri bile 83 olmuş. Daha ne kadar tutabilcekler bakalim.

6. Öğrenmek baâbında soruyorum. Fk'sı 259 olan hisse var elimde ama şöyle de birkaç durum var;

_ ilk çeyrek kârı geçen seneye nazaran 10 kata yakın artmış.
    _2021 yılında tamamlanması kuvvetle muhtemel 54 milyonluk yatırımı var.
    _ bedelli yapacak ama bir nevi bedelsiz gibi.

Şimdi bu hisseye girmek çok büyük risk mi hele zirvesine yakın bir seviyelerden girmek.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7. Geçenlerde ağırlık sınırlamalı endeks diye yeni bir şey çıkmıştı. Muhtemelen yatırımcılar o şekilde yeni endeks istedi. Sanki eskiden bir hisse en çok %10 ağırlığa sahip olabiliyordu ama emin değilim.

QNBFinansbank piyasa değeri 159 milyar TL olmuş. Öyle bir şirket BIST30 a yüksekden girse düşe düşe endeksi de batırır, tersi olarak bir X30 şirketi düşükten girip o şekilde yukarı gider ise endeksde korunma amacı ile short olanlara da zarar ettirir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Bu rtalb veya herneyse tongaua geldik diyelim
    50 den aldik taban oldu
    Gunlerce taban oluyor bu acilista hemen satamiyorlar degil mi
    Ben hic boyle dususe denk gelmedim

Sayfa 745/1003 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz