Sayfa 832/1003 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Kadın hökümet gibi kadınmış ya
    Yanlış anlama için güzel bir karikatür.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Koç ,
    Yaz çiz ama hız limitini aşma
    Sonra kaza yaptığında ibre hep 200 de takılı kalıyor.
    Bak ayvagöbekliye yollar hafta sonu tenha gelip burada yazıyor , hafta içi olsa Güneysu saha çek der

3.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Güldürdün

Ama benim aklım hala su sana yazılan köpekli ablada. Gelişme varmı ?
    Kadın kardeşiz dedi, süreki bro diyor mesajlarında.

Sigortacı kadın da aradı hatırımı sormuş, virüs bitsin bir çay içmeye gelin dedi. Kadının çok kalite olması sorun hiç bir eksiği yok fazlası var. 2 tane abisi ve bir de ablası var, evde kalması normal, onları görenler niyetleri kötü ise kaçar, varlıklı bir aile de olabilir beni çok etkilemez de arada sen de cebine elini at derseler kötü.

Kafam da şu hemşirede kaldı, çok yatırım yaptık orada paralar battı.

Tabi kınamayın, riske değerdi bence

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kadın kardeşiz dedi, süreki bro diyor mesajlarında.

Sigortacı kadın da aradı hatırımı sormuş, virüs bitsin bir çay içmeye gelin dedi. Kadının çok kalite olması sorun hiç bir eksiği yok fazlası var. 2 tane abisi ve bir de ablası var, evde kalması normal, onları görenler niyetleri kötü ise kaçar, varlıklı bir aile de olabilir beni çok etkilemez de arada sen de cebine elini at derseler kötü.

Kafam da şu hemşirede kaldı, çok yatırım yaptık orada paralar battı.
    Tamam işte baldız bacanak kaynana kayınpeder hepbirlikte. Iç güvey hesabı. Kaliteden zarar gelmez. Ceketinle gider ceketinle gelirsin en kotu

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    bından sonra buradaki iyi adamlara özel mesaj atarım.buraya bişey yazmam
    arkadaşlar piyasalar spekülasyonla döner....siz burada yazarken başkası da sizden etkilenir... borsalar da giren ve çıkan birbirine eşittir....biri satarken diğeri alır....Bu forumda algı mı yapılmıyor...Büyük spekülatörler burayı okumadığını yazmadığını zan etmek safdillik olur....Onun için birbirimizi üzmeden herkes yazması taraftarıyım....izlemek istemediğinizi kara listeye alın izlemeyin...

6.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Tamam işte baldız bacanak kaynana kayınpeder hepbirlikte. Iç güvey hesabı. Kaliteden zarar gelmez. Ceketinle gider ceketinle gelirsin en kotu
    Bana too good to be true gibi geliyor, erkenden cennete girmiş oluruz.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Siz bu yazdıklarınızın neresindesiniz anlamayan mı, yeni giren mi,az karla cebeleşen mi,yoksa ben de bu dağların nesine geldim diyenlerdenmisiniz.
    valla kardeşiam bende terste kaldım seyrettim....ha buradan dönecek ,burdan dönecek derken az kazanan taraftayım...son yükseliş her kötü haberi tınlamadan çıktı....bakın abd isyan ateşi ama borsaları takmadan sert çıktı....para her şeyi kesiyor....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    UMARIM bıst-100: 113.106 YA GELİR..ORADA SHORTLARIM VE YUKARIYA STOPLOSS KOYARIM...

.

A planı bu.Bir de B planı var..

yılda 5-6 işlem,en sağlam yerden,düşük kaldıraçla ve stoplosslu...10-14.000 puan kar niyetiyle...

100 KAPLAN GÜCÜNDE...bakalım 14. ve 15. gün olacak mı?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 832/1003 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •