Sayfa 821/1003 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Fiziği salla kimya iyidir.
    Canın sıkılır rakı yaparsın.
    Fizik ne ki **.
    Fizik bü*z*ük le beraber olursa bir anlam ifade edebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    içişleri Bak.kendi başına karar veriyorda ,CB nin haberi yok davranışı..
    Her kafadan ayrı bir ses..
    CB yi parlatiyorlar bence.
    Bu da yakinda baskın bir seçim olduğunun işaretleri.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,707
    diğer topikte ilgilenen olmadı tekniği çok iyi biri bakabilir mi?

Buna göre;

BFREN de önümüzdeki hafta 300 ün üstüne bir hareketlilik yaşanabilir mi?

Bugün bi arkadaşımın özellikle ısrarıyla çok az aldım(kırmamak için) ve kapanışa doğru hisse bi anda hızlıca hareketlendi. ama sanırım zaman yetmedi sonrasında keşke daha çok alsaydım dedim ama işte bazen olmuyor..

aslında temel analize göre ve hikayesi olan şirketlere ilgim oluyor ama fırsatları da varsa kaçırmamak çok yönlü olmak lazım..

4.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Long digerde artmış. Belkide yeni longcu kyler gelmiştir. Bugünkü dowa karşı zayıf duruşumuzun başka açıklaması yok. Bi ara bimi vermeden tüm hisseler aynı yerindeydi nerdeyse veriden önce. Belki viop pozları umurlarında degil spotta büyük teslimat yaptılar. Normalde bu dowa bukadarcik tepki çok zayıf. Çıldırabilirdi pala bugün kimsede neden 4-5 Bin aldi diyemezdi.
    Bu longcu yeni KY lerin ayrı bir forumu mu var acaba? Bilen varsa söylesin orayı takip edeceğim, burada hep sopa var 😔

5.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    diğer topikte ilgilenen olmadı tekniği çok iyi biri bakabilir mi?

Buna göre;

BFREN de önümüzdeki hafta 300 ün üstüne bir hareketlilik yaşanabilir mi?

Bugün bi arkadaşımın özellikle ısrarıyla çok az aldım(kırmamak için) ve kapanışa doğru hisse bi anda hızlıca hareketlendi. ama sanırım zaman yetmedi sonrasında keşke daha çok alsaydım dedim ama işte bazen olmuyor..

aslında temel analize göre ve hikayesi olan şirketlere ilgim oluyor ama fırsatları da varsa kaçırmamak çok yönlü olmak lazım..
    Şu sıralar bir ekip durgun hisseleri hareketlendiriyor ertesi gün veya sonra verip başka yerde pazar açıyor.

Büyük yatırımcılar minimum haftalık indikatörlere bakıyormuş, bana mantıklı geldi. Herifler, bunlar daha aralarında anlaşamıyor deyip muhtemelen girmiyorlar, yok haftalık indikatörleri iyi olanlar var ise o seviyeye getirenlere bir miktar bahşiş verip devamını kendileri getiriyorlardır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

parite

aylık
    hedef 1.23
    dolar indexinin canına okunacak.
    3-6 ay süre

7. Gün içi AL SAT yapmak için 2 lira altındaki enstrümanlar sorun oluyor. Bir an önce kuruş hanesi 3 haneye çıkarılması gerekir.

Belki BIST30 a 2 TL altındaki hisseleri almamaları daha uygun olur, zaten 2 TL altında olacak şekilde bedelsizlere onay verilmeyecek denmişti. DJI'de galiba belirli bir fiyatın altına gidenleri endeksden çıkarıyorlar.

8. Her hissede AL SAT yapılamıyor. Bazı hisselerde mesela 1 milyon lot bana getir senden %20 kar ile alayım diyenler oluyordur, birileri masayı aşağı yukarı sallıyor ama ortalıkta 150- 200 bin lot var. Ahmet Mergen de bir videosunda bir hisse için diyordu, tahtada bulursanız alın diye. Bazı hisseler AL-SAT için değil AL YAT için onlarda AL-SAT pek yapılamıyor.

Sayfa 821/1003 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •