Sayfa 285/1003 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: Viop - XIX

1. yalan söylüyorların yumuşak versiyonu; rakamlar gerçeği yansıtmıyor

2. Cool

cortcular de yine temkinli olun geçen cuma olduğu gibi artı kapatabiliriz endeksler turp çang çing çong felan dinlemiyor.yani etkilemiş olmayayım harbiden konuşuyorum yüksek pozisyonlar açmayın.dow 25 bin altına düşmedikçe tepkimeler yukarı yönlü olabilir.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Bence berat egonomi bakanlığını ,
    egonominin iyi olduğu
    ve
    kendi gariyerinin de zirvesindeyken bırakmalı.
    Diğer türlüsü şık olmaz.

dud ki dolar 8 lira oldu,
    enflazyon, faizler %20 ye çıktı.
    Bu zamanda mı bırakmak iyi,
    yoksa enflazyonun ve faizlerin yerlerde süründüğü,
    doların gafasını kaldırmaya gorktuğu,
    pandemiye rağmen Türkiyenin, dünyanın aklını alacak şekilde büyüdüğü bir ortam da mı?
    neeee? meeee.
    Bu arada bunlar sadece kişisel tahmin. Hiç bir kişi kurum kuruluş ile alakam yok.
    İki kişi gördüm internette bundan bahseden, iki danışmanlık şirketi, biri mak tı sanırım,
    onların duyumlarına göre; böyle birşeyin çalışmasının yapıldığı ama zamanını bilmediklerini söyeldiler.

Bir de beratın, makamlar benim için değersiz anlamına gelen,
    benim gurur duyduğum babam ve kayınbabam cümlesi.

Ayrıca dolara bakıyorum, dizlerinin üztünde reize yalvarıyor,
    lütfen egonomi bakanını deniştir diye.

Bakalım ne olacak. izliyoruz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Endeks tamamen hisse seçici bazında hareket ediyor.Yükselenler gayet güzel % 4-5 giden var düşenler sanki kar realizasyonu , yanlış ata oynamayın ........
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

5. Sahit kardes hayal kurma
    Kasa aileden baskasina gidemez artik millet ogrensin mi orda olup biteni

6. Borsa İstanbul A.Ş. Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında 29 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşmiş olan ekteki işlemler, Borsa İstanbul A.Ş. Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası Prosedürü 3.Bölüm 19 numaralı maddesi gereği iptal edilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/847665
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

7.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Bu adamlar öyle bi lanet ki... Vadeli spottan 2000 puan aşağıda olsa bile daha aşağılara çekerler.... Aslında bim çıkış trendinde. Vadelinin normal şartlarda artı makas yapması lazım. Ama vadelide oyunun alası var. Uzak durmak lazım.
    Bilanço öncesi poz açmıştım mayıs vadede. Açtıktan sonra spot fiyattan %10 yemiştim kafama. Teminat oranında disiplinli olup kademeli alıma devam etmeseydim batıyordum. Ömrüm boyunca unutmayacağım.

8. Ayıgiller saflar ne durumda ?

Sayfa 285/1003 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •