Sayfa 369/1003 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by veteriner hekimi Yazıyı Oku
    Günaydın... Evet belki hala küçük sayılabilecek boyutta olaylar!!! (Nerde o "abartmaya gerek yok " diyen arkadaş) ancak çoktan tarihe geçti... Bunlar basit şeyler değil. Anlayana...

https://twitter.com/stillgray/status...046576128?s=19
    Ben mi?
    Tuiter hikaye ya
    Batı dünyasında para çok değişen bişey de
    Azcık koklattilar mi doğu ya
    Sorun kalmaz
    Bunları o tuiter i açmadan yazdım

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    corona başlamadan önce malda yakalandım.
    başlayıpta borsalar deli gibi düşmeye başlayınca
    zararla sattım.tombul kuşu
    Sen tanıdığımız eski KOÇ nicli arkadaşmısın..yaptıkların ve şuanki öngörülerin geçmişten çok farklı...endeks düşmez diye bişey yok ama hangi olasılıkla 80 leri bekliyosun ..tamamen teknikmi...En son hatırladğım düşüşü öngörüyodun ,düşüşte yakalanmanız şaşırrtı beni.

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    MASAK: Yurt dışına gönderilmek istenen 100 milyon liraya yakın kripto parayı tespit ettik

Pandemi sürecinde 100 milyon lirayı kripto para yoluyla yurt dışına çıkarmak isteyenleri MASAK yakaladı. Hesaplara bloke konuldu

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...-tespit-ettik/

eeee hani kripto paralar kontrol edilemiyordu?

YTD
    Burası Türkiye

4. Vay moruk Günaydın... Senin küçük olaylarda sokağa çıkma yasakları, ulusal muhafızlar, yağmalar, ateşe vermeler, neler neler olmuş... )

Tuitter şu an bu tarz şeyleri öğrenebileceğimiz yegane yer.

Şu konuda haklısın, para başka bir şey. İsterse Amerika kökten yok olsun, eğer smart money pozisyon long ise ertesi gün yükselişle açabilir ...

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ben mi?
    Tuiter hikaye ya
    Batı dünyasında para çok değişen bişey de
    Azcık koklattilar mi doğu ya
    Sorun kalmaz
    Bunları o tuiter i açmadan yazdım

5. #Abd de Corona tekrar hortlaya bilir

Bu gösteri muhabbetine sosyal mesafe felan kalmamış arkadeş

Corona olan 1 kişi bile olsa alayına geçmiş olsun

6. Bu olaylar başka bir ülkede olsa

Hemen ulusal basın oraya akın etmişti

Canlı canlı yayınlar yapıyordu

Tüm ulusal kanalları canlı yayına davet ediyorum

Ytd

7. ABD'nin Minneapolis kentinde, siyahi Amerikalı George Floyd'un polis şiddeti sonucu hayatını kaybetmesinin ardından başlayan olaylar devam ediyor. Trump, orduya teyakkuza geçme emri verirken toplam 25 kentte sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Öte yandan Minnesota Ulusal Muhafızları, İkinci Dünya Savaşı'ndan beri ilk kez aktif hale getirildi.

İnsanların anlamadığı bişey var,, yıllardır viop ve blog sayfalarını takip ediyorum..gece yarılarına kadar yarınla ilgili beyin patlatan ve yorulup bırakan arkadaşlar var...biz iyiyi beklerken ve hamle yapacakken zaten beklenti kötü yerde fiyatlanmış ,,kötüyü beklerken zaten kötü olan iyi yerde fiyatlanmış oluyo..sonra biz arkasından psikolojik olarak yetişmeye çalışırken terste kalıp ,,maliyet çıkarma çabasından kar etmeyi bile unutuyoruz. Eğer şansı yoksa birinin para kazanması ,, gerçek yatırımcı olmadan çok zor.

Sayfa 369/1003 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •