Special Days Image
Sayfa 381/1003 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Bazılarına burada birtarafimla gulecem zamanı geldin haaaaaahaasa

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bizimkilerin maddi anlamda yetersiz kalan ama dogru olan tek hamleleri kısa çalışma odeneği ve isten çıkarmanın yasaklanmalıdır. Ancak 3 aylık süreç yeterli degildi. Sürecin yils onuna kadar uzatilmasi gerekir.

Şu anda bir çok isletme 3 ayın bitmesini bekliyor yarın isletmeler açıldığında is hacimleri ozellikle cafe restaurant avm giyim magazaları gibi yerler yaridan fazla ciro kaybina uğrayınca mecbur işçi cikaracaklar bu yuzden bu uygulamanın yilsonuna kadar uzatlmasi gerekir
    Kçö emekliye neden ve niçin verilmiyor oda ayrı konu ondan da kesintiler yapılıyor halbuki

3. Abi her yerde koyuyoruz bu nasıl iş

https://twitter.com/AlkolukBaskan/st...137656833?s=19

Marsa araç gönderen insanlığın (humanity) ütü sorununa efektif bir çözüm bulamamış olmasını esefle kınıyorum. Ulen bu kadar mı zor silkelenince jilet gibi olan bi kumaş icat etmek.

5.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Marsa araç gönderen insanlığın (humanity) ütü sorununa efektif bir çözüm bulamamış olmasını esefle kınıyorum. Ulen bu kadar mı zor silkelenince jilet gibi olan bi kumaş icat etmek.
    Çok yaşa... Daha geçen isyan ettim. Ütüyü çözememiş ama teknolojide uçmuş insanlığın diye

Rtalb 75 bin tweet oldu rekor bu , bot basıyolar galiba bu kadar kişi girmemiştir hisseye 40 lardan ...

2 lerden alanlar Kaliforniya dan ev bakıyolardır şimdi...

7. Ütü üretici baronları izin vermiyordur böyle bir ürünün piyasaya çıkmasına. Ütü sektöründe büyük paralar dönüyordur belki de )
    Kimbilir?
    Büyük bir sektör. Hizmet sektöründe de faaliyetleri var. Kuru temizleme-ütüleme gibi
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Bazılarına burada birtarafimla gulecem zamanı geldin haaaaaahaasa
    Kesin yüzünüze benzer bi yerinizle olmalıdır

Sayfa 381/1003 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •