Sayfa 384/1003 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Viop - XIX

Bu hafif oldu, şöyle diyelim :

Bir kabzımalın halisünasyonları

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    secbul üstad rüya görme.

2. 93 seviyesine çekilme bekliyorum

Ayı pençesi gelir

Biz bize yeteriz diye 10 tl İstemişler gene

600 milyar yardım yaptık diyen damat Berat

Bizden mesajla 10 tl istiyor

Big short
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

3.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Abd vurulamaz cok güçlü savunma sistemleri var hicbir ulke yanasamaz bile...fikri yavas yavas çöküyor

Iran abd buyulelciliklerine saldirdiginda ki tarihî bir olaydir, fuze savunma sistemleri iran in teneke fuzelerine karsi bile tutunamadi..
    Yaklasan 3. Dunya savasinda abd nin rus nükleer fuzeleri karşısında yerle bir olacağı cok acik.

Iste buna onlem almak icin uzaya askeri us kurmaya gidiyorlar

Yani senin benim icin degil sevinilcek bir durum yok

Sende büyük ironisin. Bambaşkasın.
    Hem diyorsun hava savunması kötü, iranla bile baş edemiyor.. hemde uzaya askeri üs kuruyorlar diyorsun.. gerçekten bambaşkasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    evet sabah sabah yine cep telefonuma mesaj gelmiş...bıktım bu kaçıncı mesaj...zırnık yok o kadar...

Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    93 seviyesine çekilme bekliyorum

Ayı pençesi gelir

Big short

5.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    93 seviyesine çekilme bekliyorum

Ayı pençesi gelir

Big short
    Az önce telefonuma mesaj geldi

Gerçekten bu 10 tl bağış mevzusu çok sinir bozucu bir durum

Hayır yardım kampanyasına başlatılmasına birşey demiyorum ama Koskocaman devletimizin görüntüsünü daha güçlü göstermek varken vatandaşın gerçekten durumu ortada iken bunlar olmuyor

Tüm ülkelere yardım ediyoruz . Ben daha maske alamadım kaç defa form doldurdum büstürü genç işsiz gerçekten aklımla dalga geçtikleri zaman iyice kinleniyorum

Salak yerine koyulmak beni çıldırtıyor

6. Ya gerçekten insanın moreli bozuluyor

Kendi kendimize yeten . Üreten bir toplum olmak yerine

Gençlerimize iyi bir gelecek bırakmak varken resmen gençlerimizi ilerki dönemlere umutsuzluk bırakıyoruz

Corona belası ile işsizlik zor duruma düşen eşimi dostumu gördükçe daha bir kinleniyorum

Ulan Hırsızlık olmasın istiyorsan gençlere iş vereceksin millet geçim sıkıntısı yaşamayacak geleceğe Ümit ile bakacak ama bizde tam tersi

Haram zıkkım olsun . Bu vatandaşın 1 krş parasını göz diken kim varsa alayının yatacak yeri yok

Birgün şu ülke için varını yoğuna koyacak

1 tl sini 10 tl yapacak

Şahlanan bir Türkiye için yola çıkacak siyasetçileri analar doğurur işallah

7. RTALB'daki durumu bu hafta AVTUR'da yaşadım, hatta topikte yazmıştım 1 aylık maaşımı 1 haftada çaycı galip'in hisselerinden kazandım diye. Bu yazdığımdan 1 saat sonra tavan çözüldü ve 3 taban geldi neyse ki maliyetim düşük olduğu için kaçtım zamanında.
    RTALB'da tavanda 1.5 m lot varken nasıl taban oldu peki? tavana yazdıkları lotlar kendi lotları zaten, uyanık ky tavanda görüyor 1m lot, diyorki yarın da tavan açar bu kadar lot varken giriyor alış, yeterli kadar lot birikince adam tavandaki lotlarını silip ya da başka bir kurumdan serbest satış yazıyor hop 10 kademe iniyor. 5-10 dakika o kademede dolanıyor üstleri boş bırakıyor, diyor ki ky bu gidecek tamam adamın elindeki lot bitti hooop serbest satış gitti 10 kademe... böyle böyle 2.70'den 2.20 ye indirdi 2 seansta. Ertesi gün hop kap haberi 5m lot sattık.

Bu tür hisselere brütten çıkmadan önce ya da yataya sardığında girip %10-20 alıp çıkmak lazım, az lot ile KY sanıyorki spacex ile birlikte uzaya gidecek, öyle birşey yok dostlar az çok karını al çık.

Sayfa 384/1003 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •