Special Days Image
Sayfa 788/1003 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    temınat fazla yeterlı degılse aynı mıktar ya da daha az ters poz ac zararı sabıtlersen yukselıs bıttıgıne ınandıgın yerde tersı kaparsın...ama duser dıyorsan beklıycen....
    Ters pozu açar ise sonraki vadelerdeki makas yüzünden bile zarar eder boşa.2 kusur bin puan yedin diye ters poz açıpta birde ordan zarar eder boşu boşuna....

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Sen bu işleri benden çok daha iyi bilirsin...Akıl vermek gibi olmasın da...ben de emlak işinde al satı sevmem, uygun zamanda al, sonra üstüne yatçıyım

Ama ne yalan söyleyim, senin durumda olsam şeytana uyar, tok satıcı modunda 800 yazardım...çok istekli olan varsa, alsın hayrını görsün derdim
    emeklilik için düşünüyorum birazda zeytinliğim var emekliliğe biraz daha alıp yağ işine gireceğim şu anda yapıyoruz ama daha büyütmeyi amaçlıyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    cok sortcu yakalamıs bellı vıopu sureklı yukarda tutuyor...
    Önceki yakaladıklarını batırmaya yakın oldugu için yenileri bekliyor geldi geldi baktı gelen yok gelmedi döner terse...Yukarı kademelerde satış emri çok az o nedenle pek yukarı gidesi yok şu an eger kademeler dolar ise deyme keyfine alıverir...

4. Alman borsası marttaki dipten %50 yukarıda
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

5. Burada gerçekten viop ta işlem mantığını anlamayan longcular var

10 bin tl karşılığı 1 Jetonu olan adam nasıl batacak açıklasın bana bu çakma tepe de boğa görüntüsünü bürünmüş yeni tipler

6. Badem spor yol ver makinalara ABD tepeye %7 kalmış

7.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Bankalar yükselişe engel olmasa endeks şimdi 130 bin olmuştu. Kafayı bankalara taktık 30 bin puan yükselen endekste havamızı aldık.
    Ben son üç güne bakıyorum , yoksa 4 aydan beri banka satılıyor yabancı tarafında 1 milyar dolar sattılar.

8.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Bir gaflete dusmus ve viop a yeni girmis biri olarak 126.600 den shortum.
    Pozisyonumu kapatmamak icin direniyorum.
    Terste kaldigim bu durumda ne gibi stratejilerle zararimi minimuma indirebilirim. Bu konuda destek olabilirseniz sevinirim.
    Açtıgınız poz. miktarı ve zarar durumuna göre karar sizde...zararı minimuma indiricem diyenler genelde daha cok zarar eder batarlar benden söylemesi..Kaldıraçlı piyasalarda işler ters gidiyorsa yanlış yöndesiniz demektir.Sonu genelde batmakla sonuçlanır...O nedenle iyi tartıp biçin sakin kafayla düşünün...

Sayfa 788/1003 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •