Special Days Image
Sayfa 827/1003 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Viop - XIX

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Açığa satış bence hiç kalkmamalı. Elinde olmayan bir şeyi satmak saçma bence.
    Açığa satış olmazsa kucağa pardon hisseyi alıp hoplatan çok olur.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Yurt dışına un satacaksın ama malın henüz yolda 2 gün sonra gelecek. Limandaki gemi ise kalkmak üzere. Bana gelip un satın almak istiyorsun ama ben satmam diyorum.

Sen ise başka bir öneri veriyorsun benim mal seninki ile aynı bu da teminat ve eksper sigorta bana malı kirala 2 gün sonra al diyorsun.

Benim malı gemiye yükleyip satıyorsun iki gün sonra ben de senin ile aynı unu 2 gün sonra depoya koyuyorum.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yurt dışına un satacaksın ama malın henüz yolda 2 gün sonra gelecek. Limandaki gemi ise kalkmak üzere. Bana gelip un satın almak istiyorsun ama ben satmam diyorum.

Sen ise başka bir öneri veriyorsun benim mal seninki ile aynı bu da teminat ve eksper sigorta bana malı kirala 2 gün sonra al diyorsun.

Benim malı gemiye yükleyip satıyorsun iki gün sonra ben de senin ile aynı unu 2 gün sonra depoya koyuyorum.
    İşte malı kiralıyorsun.
    Bazen aracı kurum seni arıyor malın kalın ise onlar kiralıyor.
    Ben genelde mikmikmik konuşma bende kiralanacak mal yok derim.
    Herkes kendi malıyla işini görsün bana ne...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Size ne olması size göredir ama ticarette bunlar var.

Peki PARA açığa nasıl satılır? Mal hisse değil PARA yani cash açığa nasıl satılır.
    .
    .
    Tabiki ÇEK ile.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Size ne olması size göredir ama ticarette bunlar var.

Peki PARA açığa nasıl satılır? Mal hisse değil PARA yani cash açığa nasıl satılır.
    Kredi verirsin paranı kiralarsın secbul.
    İlkokul mezunuyuz diye bizi hor görme...
    Fifty Cent bu arada güzel parçalar yapmış, anlamını pek bilmiyorum ama dinleyin.
    Bilinç altınıza yer etsin.
    Unutma 50 cent(s)...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Un örneğine geri dönelim sen istiyorsun ki un sahibi malını kiralamasın çünkü zaten satmak da istemiyor sana gelip un sorsunki daha pahalı un satabilesin yani endex artsın. Ama bu suni olur çünkü mal bulamama değil yeterli zaman da unu limana getirememe durumu var.

Psikolojik YAS süreci

7. KOÇ, geçen hafta sonu "bu hafta borsa düşecek" diye onlarca gönderi yolladın! Sonuç ne oldu?

Senden etkilenmemek için bu başlığı takip etmeyi bırakmıştım hafta sonu. İyi yapmışım muazzam bir ralli yaşadık.

Düşün arkadaşım milletin yakasından, utanmak hak getire.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    KOÇ, geçen hafta sonu "bu hafta borsa düşecek" diye onlarca gönderi yolladın! Sonuç ne oldu?

Senden etkilenmemek için bu başlığı takip etmeyi bırakmıştım hafta sonu. İyi yapmışım muazzam bir ralli yaşadık.

Düşün arkadaşım milletin yakasından, utanmak hak getire.
    başlığı takip etmemeye ve hatta yazmamaya gayret et.iyi edersin

Sayfa 827/1003 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •