Sayfa 837/1003 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Viop - XIX

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Sizin psikolojik probleminiz yok değil mi?
    İnan merak ettim. Her yazınız art niyetli. İyi niyetli değil.
    Ya da herkesi kendin gibi zannediyorsun. Sen her şeyi kitabına uyduran birisin galiba.
    Seni anlamak mümkün değil.
    Bunu yapanlar art niyetli olursa insanda psikoloji kalmaz

Fakat

Psikolojim zehir gibi

Sen uyumaya devam et

Yada tapmaya

2. 5 15.jpg
    5s.jpg
    5g.jpg

indikatörlerin oldugu bir ekran olmadan nasıl yapıyorsunuz işlemi bilemedim genede yolladım :D

3. Resimler yüklenince çok ufaldı çekti vallahi benden kaynaklanmıyor siteden :D

4.  Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    5 15.jpg
    5s.jpg
    5g.jpg

indikatörlerin oldugu bir ekran olmadan nasıl yapıyorsunuz işlemi bilemedim genede yolladım :D
    Teşekkür ederim

5. Viopcu kardeşim itibar için dolaş diyor Devletimiz ve kurumlarımız pandemi de gereğini yaptı Bütün dünya Türkiye'nin mücadelede gösterdiği kararlılığı sağlık sisteminde ki üstün başarısını vatandaşına verdiği değeri gördü ülkeye dönmek isteyen herkese uçak yolladı
    Ücretsiz teşhis ve tedavi gerçekleştirdi sağlık bakanı Ayakta Alkışlanmayı haketti adam günlerce uyumadı işini yaptı e iftiraya uğraması yalancılıkla sahtekarlıkla itham edilmesi insanların histerik hallerinin dışa vurumudur
    istediler ki Türkiye başarısız olsun insanlar ölsün rezil olsun ekonomisi çöksün Allah devletimize zeval vermesin

6. Türkiye'nin korona virüs salgınıyla mücadelede elde ettiği başarı, dünya basınında yer alıyor. Bu mücadelede Türkiye'nin birçok ülkeyi geride bıraktığı vurgulanıyor. İngiliz yayın kuruluşu BBC, Türkiye'nin çabalarını övdü.
    Türkiye’nin hem korona virüs salgınıyla mücadelede hem de hastalığa yakalananların tedavisinde elde ettiği başarı dikkat çekiyor. İngiliz yayın kuruluşu BBC, “Türkiye’de korkulan olmadı†vurgusu yaptı. BBC, hazırladığı haberde uzman görüşlerine de yer verdi.

İngiltere’deki Kent Üniversitesinde Viroloji Bölümü Öğretim Üyesi Doktor Jeremy Rossman, "Türkiye, açık bir şekilde çok daha büyük bir felaketin önüne geçti†dedi.

Rossman, Türkiye’nin, test yapma, takip etme, izolasyon ve kısıtlamalarla salgına hızla müdahale eden ülkeler kategorisine girdiğinin altını çizdi.

"Türkiye, bir başarı hikayesi olarak görülüyor"

Virüsün yayılımını etkin şekilde azaltan ülkelerin çok fazla olmadığını da vurguladı.

Haberde, Dünya Sağlık Örgütü Türkiye temsilcisi Doktor İrshad Ali Shaikh’in “Türkiye’nin kamu sağlığı konusunda vereceği dersler var†şeklindeki değerlendirmesi de dikkat çekti.

İngiliz yayın kuruluşu BBC, habere, “Türkiye, bir başarı hikayesi olarak görülüyor. Hala birçok tedbir alınıyor, çünkü hikaye henüz bitmedi" cümlesiyle son verdi.

Türkiye de sağlık alanında yılların normal olarak getireceği ilerleme dışında ekstra bir şey yok.. 1980 1960 tan iyiydi.. 2000 deki sağlık altyapısı 1980 den iyiydi.. şimdi 2020 deki ise 2000 e göre iyi olmalı zaten.. o kadar vergi veriyoruz.. abartılacak bir şey yok..

salgın konusunda Turkiye bir çok alanda geç kaldı ve olayın ciddiyetini geç anladı.. oysa italya vb örnekleri vardı..

diğer yandan.. şu anda en büyük problem ülkenin sınırlarının ardına kadar açılması son 10 yılda.. ülke adeta mülteci işgali altında.. bu bir sürü güvenlik ve sağlık riski oluşturdu ülke ve halkımız için.. bunlar bariz yanlışlar..

ayrıca 1 liralık hastanenin 5 liraya yapılması ciddi biçimde iş bilmezlik örneği..kamu ihale yasası 150 den fazla değiştirildi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Devletimiz sağlık konusunda gereğini yada elinden geleni yaptı ama

Şahsi düşüncem

Coronadan işini kaybeden , Yada iş durduran küçük esnaf gibi Kişiler için gereğini yapamadığını düşünüyorum

Zor duruma düşen vatandaş sayımız gerçekten fazla

Özellikle mekan kiralarını mülk sahiplerinin çoğu istiyormuş vs vs

Sayfa 837/1003 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •