Sayfa 735/1003 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Viop - XIX

1. 12 Gün hergün kırmızı yakarak ödeşelim bence 💓💓💓

2.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Dolarin dusmesini istemiyor detken?
    Evet istemiyor dedim
    İstese düşerdi
    Yıllardır böyle zaten
    Bakma sen faiz lobisi küresel saldırı tatavasını

Sadece panik havası ile kura yönelişi engelliyorlar
    Diğer yürlü uüksek kur uşhracat ve truzim için tercih ediyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    "Hakan DIRAVACI" isminde bir kişi "pay piyasasının arz ve talebi ile fiyatı hakkında yanıltıcı izlenim uyandırmak" nedeni ile ceza almış.

DOHOL'de kademeler normalde çok yüksek, demek yüksek miktarda para ile işlem yapıyor olmalı.

Dıravacı ailesi...
    Bunların ilk cezası değil...
    Ama hala borsada işlem yaparlar..
    https://www.oyakyatirim.com.tr/haber...a-cerasi-verdi

4.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Enis Berberoğlu “sonuna kadar chp liyim, chp li kalacağımâ€

Bu talihsiz açıklama, fanatik siyaset maalesef Atatürk ün kurucusu olduğu partiye yakışmıyor.
    Bu partide bir kaçı hariç çoğunluğu Akp li ve mhp liler ile aynı gömleği giyiyor. Sadece rengi farklı.

Büyük bir reform lazım, temizlenip etik kurallara dönmeli.
    Maalesef ama maalesef Mansur Yavaş dışında vizyonlu, etik kurallarla fanatizm değil idealleriyle hareket eden başka adam yok..

Rte bu partiye söyledikleriyle üzülerek söylüyorum çok haklı. İkisi de din ekseni altında halkı yontmaya çalışıyor...
    Evet 2002 den beri ülkeyi yöneten CEHAPE yüzünden oldu herşey
    Cehape zihniyeti iktidar olmasaydı bu kadar toplanan vergiyle ve zamlarla aya otomabil fabrikası açardık

Git çoluk çocuk kandır sen

5. Abd nin su dagilmis parampara haliyle dow un su rallisi ne kdr suni yapay hareketler olduğunu teyit ediyor.
    Abd liler trump a sığınak cocugu diye dalga geciyor hitler saddam trump siginaga kacan 3 lu
    Bu halde dow ralli yapti vermisler matbaayi bas babam bas eskiden böyle degildi borsalar

6.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Evet 2002 den beri ülkeyi yöneten CEHAPE yüzünden oldu herşey
    Cehape zihniyeti iktidar olmasaydı bu kadar toplanan vergiyle ve zamlarla aya otomabil fabrikası açardık

Git çoluk çocuk kandır sen
    Ben bu arkadaş gibilerini kastediyorum işte Fanatik..
    Söylediğimde yanlış olan nedir? Söyler misin? Ben iki partiden de Mansur Yavaş ı ayırıyorum, fanatizmle parti yönetiyor diyorum... sen kalkmış nediyorsun.. okudun mu acaba yazdığımı..

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Ben bu arkadaş gibilerini kastediyorum işte Fanatik..
    Söylediğimde yanlış olan nedir? Söyler misin? Ben iki partiden de Mansur Yavaş ı ayırıyorum, fanatizmle parti yönetiyor diyorum... sen kalkmış nediyorsun.. okudun mu acaba yazdığımı..
    Konu chp mi
    Yada başka biri mi
    Önce başkası için ni iki kelam etmen gerekmiyormu
    Onu diyorum sen ne diyorsun

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    "Hakan DIRAVACI" isminde bir kişi "pay piyasasının arz ve talebi ile fiyatı hakkında yanıltıcı izlenim uyandırmak" nedeni ile ceza almış.

DOHOL'de kademeler normalde çok yüksek, demek yüksek miktarda para ile işlem yapıyor olmalı.

Adamın adını googleda aratınca bir sürü böyle ceza aldığında dair haberler çıkıyor. Demek ki, cezaları ödeyecek karı da çıkarıyor ki vazgeçmiyor

Sayfa 735/1003 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •