Sayfa 748/1003 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: Viop - XIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Chp li vekil tutuklanmış bu ne hiz boyle
    CHP destek vermişti dokunulmazlıkların kadırılmasına (Anayasa oylaması) diye hatırlıyorum.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Ülkeyi full açıp, otobüsler tıklım tıklım, avmler dolu, kafelerde millet mesafesiz karşılıklı, herkes tokuşuyor...
    Daha dün gördüm, kafelerde mesafe yok oturuyorlar, bira içiyorlardı hatta şaşırmıştım, tokuşamlar sarılanlar...
    Bütün bunlara rağmen haftasonu sokağa çıkma yasağının mantığını biri açıklayabilir mi?
    Hayır esnaf bilmem ne, ona göre stok yapmıştır..

3.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Ülkeyi full açıp, otobüsler tıklım tıklım, avmler dolu, kafelerde millet mesafesiz karşılıklı, herkes tokuşuyor...
    Daha dün gördüm, kafelerde mesafe yok oturuyorlar, bira içiyorlardı hatta şaşırmıştım, tokuşamlar sarılanlar...
    Bütün bunlara rağmen haftasonu sokağa çıkma yasağının mantığını biri açıklayabilir mi?
    Yasakları gevşettik bokunu çıkardınız adam olmazsanız yasaklar kalkmaz demek istemişler sanırım...

4. trump talimatı versin, fed para bassın bu paralar borsaya enjekte edilsin..Ekonomi süper görüntüsü ile trump tekrrar seçimleri kazansın..yeni düzeni kurmuş adamlar bu durumda düşüşü beklemek saçmalık olacak bende artık vazgeçtim..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Yasakları gevşettik bokunu çıkardınız adam olmazsanız yasaklar kalkmaz demek istemişler sanırım...
    Böyle olacağı bilinmiyor mu anlamadım ki.. ülkeyi açıyorsun..
    Yasakla abi maskesiz dışarda gezmeyi..
    1000 lirada ceza koy, bak bakalım çıkıyor mu..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

6. Dun yeni rekor kirildi corona da avrupa da ve abd de vakalar tekrar artiyor
    Fed jones balon gibi sismis yine

Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Vallahi ben de BİM müşterisiydim. Küçük diye gitmedim Pandemide. Ayrıca aldığım pek çok ürünü de BİM'in satış fiyatının yarısına ve daha kalitelisini doğrudan üreticilerden, internet ortamından sipariş verdim. Çok da güzel oldu... Ben müşteri ve pazar kaybettiğine inanıyorum... Rapor da zaten esas ciro artışının 400 m2 den büyük marketlerde olduğunu yazıyor delilleriyle...

BİM'in FAVÖK çarpanı 12, Migros ve ŞOK'un 5... Eşitlenmesi için çok zaman geçmesi lazım... Allah korusun Türkiye'de bir yağma olursa en korunaksız ve hedefteki marketler hangileri, İstanbul bir deprem bölgesi BİM Mağazalarının bulunduğu binalara iyi bakmak lazım...
    Olabilir haklısınız belki ama sizin gibi yapan yada düşünen çok az kişi ben bu gözle baktığım için böyle düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    trump talimatı versin, fed para bassın bu paralar borsaya enjekte edilsin..Ekonomi süper görüntüsü ile trump tekrrar seçimleri kazansın..yeni düzeni kurmuş adamlar bu durumda düşüşü beklemek saçmalık olacak bende artık vazgeçtim..
    Fed e bir daha bagimsiz diyeni gorevinin merkez bankasi oldugunu iddia eden adami kurekle doverler

Sayfa 748/1003 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •