Sayfa 902/1003 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by İlker. Yazıyı Oku
    Ek 25245

ayvagöbeknuri abi ben biraz yanlış yaptım shorta erken girip stoplamıştım. Ordan pay vadeliye dönüp vuruşmaya başladım, takip ettiğim kadarıyla thebigshort short sürecini epey iyi götürüyor.

Ekstre istemek bana çok doğru gelmiyor, tekrarını yapmayacağım sadece short yönlü yazdıklarım havada kalmasın diye atıyorum. Forumda değerli fikirlerini paylaşan çok kişi var, ama en önemlisi verileri kendi süzgeçimizden yorumlayıp işlem almak. Burası data deryası, işlemek bize kalmış.

Bol kazançlar herkese.
    Sana havada, karada ölüm yok. Thebigshort ve Eşkiya'yı da kutlamamız lazım. Bol kazançlar.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Alın size V çıkışı ,Battı denilen Ülke borsası
    neden,niçin soran yoktur buradaki gibi,
    Doğru pozisyon alabiliyormusun gerisi hikaye.

3. Erdoğan: Sağlık turizmiyle mevsimlik turizmdeki açığımızı kapayacağız
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4. Valla bende biara zarar 8 bin kusara çıktı bugün kü işlemlerle zarar bayağı düştü 3680 yarın 11 barına göre kapatabilirim kapatınca yazacam bizde yalan yok isteyenle heran iddaaya girebilirim cümleten saygılar not (kontrat sayısını yazmamamla ilgili bir arkadaş uyardı son derece mantıklı ve haklıydı o yüzden yazmadım)

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Alın size V çıkışı ,Battı denilen Ülke borsası
    neden,niçin soran yoktur buradaki gibi,
    Doğru pozisyon alabiliyormusun gerisi hikaye.
    Sormaya gerek var mı? Ha bilmiyorsan söyleyeyim short squeeze

6.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Selam caho
    Selam sevgili seçbul, duydum ki sütçünün elinden mal kapmışsın ama sütçüde seni yakalamak için tepedeki evinin yolunu kapatmış

7. Dowar 27,420 şuan. spot kapanışa 1 saat, vadeli kapanışa 2 saat var. bakalım ne kadar düşer :=) 27.000 altı var mı bakem

8.  Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    Sormaya gerek var mı? Ha bilmiyorsan söyleyeyim short squeeze
    Onu mu anladın
    boşver.

Sayfa 902/1003 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz