Sayfa 903/1003 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Onu mu anladın
    boşver.
    Kişilerle polemiğe giremeyeceğim, hele şimdi hiç! zira puromu çaktım niagarayı izliyorum!!! Caho ismini normal vakitlerde duyamazsın. Ben yazıyorsam tik-tak seslerinde sona gelinmiştir, bir titre! Bu kıyağımı da unutma Ama yine de titre

Hindistan Ve Pakistan'da Yeni Nesil ÇÖL ÇEKİRGELERİ benzeri
    Kıtlıklar yaratmaya başlamış..
    Bu sürülerden bazıları şehirler büyüklüğündeymiş..
    Bir çiftliğe indiklerinde 30 saniyede her şeyi yiyip bitiriyorlarmış..
    BM kitlesel açlığın yaklaşacağına dair uyarıda bulunuyor
    ve bize bu takvim yılının sonuna kadar başlayacağı söyleniyor.

BM Dünya Gıda Programı başkanı bize her gün tam anlamıyla
    300.000 kişinin açlıktan öldüğünü söylüyor.

Dünya'da neler oluyor yahu? Daldık borsaya, etrafı göremiyoruz..

http://theeconomiccollapseblog.com/a...ast-six-months
    Son düzenleme : keremalkm; 08-06-2020 saat: 22:25.

3.  Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    Kişilerle polemiğe giremeyeceğim, hele şimdi hiç! zira puromu çaktım niagarayı izliyorum!!! Caho ismini normal vakitlerde duyamazsın. Ben yazıyorsam tik-tak seslerinde sona gelinmiştir, bir titre! Bu kıyağımı da unutma Ama yine de titre
    İşte bende onu diyorum her şeye bilmişlikle atlama , eskiden de öyle idin ama dedim ceza evi yaramıştır , şartlı tahliye ile çıkmışın zevkini çıkar.

4. Vay arkadaş tüm baskanlar sozlesmis gibi borsadan bahsediyor sanki ekonomi borsadan ibaret tek dertleri borsa var bi iğnelik

5. Nasıl bir zamanda şhort yaptık arkadaş geçen long yaptık Dow yüzde bilmem ne yaptı bizde tık yok sonra şhort yaptık totemle birlikte dowu indirdik ertesi gün future artı biz gene patladik en iyisi vur kaç ana hesap hep zarar vurkacla işi düzeltiyoruz yok yarın kapaticam ana pozu tam artıya çikiyoz sonra gene cebelles yok yani işimiz gücümüz var takip edemiyoruzki anlık

6.  Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Nasıl bir zamanda şhort yaptık arkadaş geçen long yaptık Dow yüzde bilmem ne yaptı bizde tık yok sonra şhort yaptık totemle birlikte dowu indirdik ertesi gün future artı biz gene patladik en iyisi vur kaç ana hesap hep zarar vurkacla işi düzeltiyoruz yok yarın kapaticam ana pozu tam artıya çikiyoz sonra gene cebelles yok yani işimiz gücümüz var takip edemiyoruzki anlık
    Vix e bak. Endeksler çıktıkça kafasına vur formasyonuna girdi... İnsider bir durum olabilir, bir habere -10 vs tarzı...

7. Yine başladı şortçuları dövmeye...

Eli de ağırdır deyyusun...

8. İdaaa da başladı burara orda iyi kumar dönüyor takımlar para kazanmak için acayip İşler yapıyor 1 den 2 ler 2 den 1 ler artı yediler bu cumartesi bı oran yakaladim 41 oran hedapta var 2000 bin ben attım 50 TL at 1000 al 41 bin 10 oran 15 oran havada uçuyor yatırım tavsiyesi değildir 😀👍😄😂

Sayfa 903/1003 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •