Sayfa 147/1003 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Mum çubukları uzmanlık alanım değil daha izyade aylık rsı, macd, stochastik yeterli.. Bilhassa macd ve stoch ortalamalardaki açılmalar öncü sinyal oluyor..ama long açmak için dipten en aşağı 5 6 bin puan dönüş beklemek gerekir.. 2 3 hafta sürüyor..(aylık, haftalık kapanışlar)

ben normalde GRAFİĞİ line ile noktaları belirleyip daha sonra görsel olarak insanlar anlayabilsin diye çeviriyordum

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ben normalde GRAFİĞİ line ile noktaları belirleyip daha sonra görsel olarak insanlar anlayabilsin diye çeviriyordum

O çizgiyi bir kademe üstten çizince nasıl duruyor?
    hatta iki kademe çizgisi çiz üstte.
    Bakalım nasıl durcak.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    O çizgiyi bir kademe üstten çizince nasıl duruyor?
    hatta iki kademe çizgisi çiz üstte.
    Bakalım nasıl durcak.
    çizmesine çizelim basit ama teknik açıdan yatayı bir kademe üstten hatta iki kademe çiz çiz anlamında bir düşünce neye dayanılarak çizmekteyiz ?

bu grafikte STOPLOS olduktan sonra gapla açıldı pozda olunamaz heralde ...

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku

Grafiğin altına aylık ve rsı aylık kapanış değerlerini koyulduğunda aslında büyük resim daha net ortaya çıkıyor.. Muazzam bir düşüş mart ayı muhtemelen pretcher olsaydı ilerleyen bir yassının b si olarak nitelendirirdi.. Düşüş net 3 dalga tipik bir düzeltme dalgası

5. Bu grafikte önemli olan düşüşü sayabilmek.. 3 mü 5 mi.. 5 sayıp hatta5i (17 mart 23 mart arası sonlanan diagonel sayan bile olur) bu yükselişi düzeltme olarak gören elliotçulara da saygı duyarım

6. Her longcunun rüyası,
    zetina dikiş makinası asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 147/1003 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •