Special Days Image
Sayfa 370/1003 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Viop - XIX

TR deki şortçular olarak tüm amerigalı zenci gardeşlerimizi haklı davalarında desteklediklerimizi bildirir,

Geçmiş bayramlarını kutlar, market yağmalarında, polis aracı yakmalarında kolaylıklar dileriz

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Din ticareti yapmayan
    Herkes verdiği bilgiler doğrultusunda değerlidir benim gözümde sn. iki gözüm
    Aysun kayacı doğru söylüyormuş. Bu abla çoban diyerek, okumamış ve düşünmeyen insanı ima etmişti. 1 yıl köyde kaldım ve insanları çok iyi gözlemledim. Göreceğimi gördüm.

3.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Artık açık açık ortada herşey. Amaç ekonomileri falan desteklemek değil, borsaları yükseltmek...

Ha arada ekonomi de nasiplenirse ne ala...hisse batmadigi sürece yükselebilir.ha batıp da eğer borsaya bilmirmek unutulur ise yine yükselir...

Pandemi kimsenin kar,zarar,büyüme,işsizlik...vs umrunda olmadığını hepsinin sadece bir bahane olduğunu apaçık ortaya çıkardı...

Ben olsam tüm analistleri yarından tez kovardim...artık en gereksiz kadro onlar çünkü...
    Kardes gunaydin
    Burda fed denen kurumun tek görevinin borsalarini yukseltmek baska hicbir seyi dusunmediklerini yillarca yazdigimda ahali olur mu oyle sey ya ora amariga bagimsiz fln diye yaygara ediyorlardi....

Amariga da gostericilerin polis arabasi fln yakmasina gerek yok...

Kac tane fed binasi varsa bulup yaksinlar anlatmak istedikleri mesaj yerini bulur.

10 trilyon dolar bas issiz halka metelik koklatma verimsiz ise yaramaz borsalara 1.5 ayda 5 yillik cikisini yaptir.

Siyahi kardeslerim ilk hedefiniz fed binalari yakin

4. Aselsan çok sert çıkacak dostum... Sakın kısa falan yapayım deme..... Bim vb bazı hisselerle borsayı koparttılar. Şimdi sıra aselsan da.
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    tamamda
    hepsi tepki çıkışı.
    düzelmiş ekonominin borsa çıkışı değil.
    hepsi düşecek buralardan tekrar.
    mesela aselsan
    tekrar 17 lere düşüp sonra 40 lara gidecek bana göre.

Köydekilerin Viop oyun tarzı nasıl ?

senin gibi yükselişe körlemesine mi inanıyorlar ?

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Aysun kayacı doğru söylüyormuş. Bu abla çoban diyerek, okumamış ve düşünmeyen insanı ima etmişti. 1 yıl köyde kaldım ve insanları çok iyi gözlemledim. Göreceğimi gördüm.

6.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    TR deki şortçular olarak tüm amerigalı zenci gardeşlerimizi haklı davalarında desteklediklerimizi bildirir,

Geçmiş bayramlarını kutlar, market yağmalarında, polis aracı yakmalarında kolaylıklar dileriz
    Dünya yansın kül olsun, insanlar ölsün...
    Yeter ki ben para kazanayım değil mi...!!!

Sana göre de her şey sert çıkacak

Aselsan grafiğine baktım, Perşembeden beri eline vermeye başlamışlar

Aselsan çok sert çıkacak dostum... Sakın kısa falan yapayım deme..... Bim vb bazı hisselerle borsayı koparttılar. Şimdi sıra aselsan da.

8.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    tamamda
    hepsi tepki çıkışı.
    düzelmiş ekonominin borsa çıkışı değil.
    hepsi düşecek buralardan tekrar.
    mesela aselsan
    tekrar 17 lere düşüp sonra 40 lara gidecek bana göre.
    Aselsan çok sert çıkacak dostum... Sakın kısa falan yapayım deme..... Bim vb bazı hisselerle borsayı koparttılar. Şimdi sıra aselsan da.
    biri düşecek biri çıkacak diyor

ya şu tarz yorumların dayanağı nedir işkembe mi ?

en ufak teknik veri yok...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 370/1003 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •