Sayfa 296/1003 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Akbank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

3. dow 25150 aşağısında algı bozulur.
    diğerleri gulunçlarına masac etkisi yapar bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by wanderer Yazıyı Oku
    demin amerikan cnn haber siperini sahadayken ters kelepçeyle tutukladılar. enteresan şeyler oluyor.özgürlük ülkesinde!!!!
    Tabi tabi küreselci Tayfası gemiyi fazla azıya aldıydı
    O ka özgürlük fazla
    İyi yapıyo trump efendi
    Aferim gözüme girdi

5. [QUOTE=İlker.;4477989]
     Alıntı Originally Posted by bayindir36 Yazıyı Oku

Teminat oranını iyi ayarla aman dostum. Az kazan ama güvenli olsun. Vadelisinde hala pozum var, iyi bilirim itneleri.
    Aynen.Bende de Doğan ve sasa vadelisi var

6.  Alıntı Originally Posted by demiranil50 Yazıyı Oku

Akbank
    Reis bugün 2005 yilini fiyatinda
    Bu anten grafikten de anlamiyor
    Dun apple ile thy yi kiyasliyordu

7. Hiç bir veriye inanmayan, ama her .oku da bir şekilde bilen, ki ben bunlara herbokolok diyorum, bir tayfa var.

Salgın ilk görüldüğünde..niye bizde yok...veriler gizleniyor...vakalar gelmeye başladığında, tedbir alınmadı, rakamlar çok yüksek, ayvayı yiyeceğiz dedi bu kesim...bir de hiç bir veriye inanmazlar..büyüme verisi ile oynanıyor diyenler, daha büyüme verisinin baz olarak hangi dönemi aldığını bile bilmiyor.

Bu konular gündeme gelince hep söylüyorum...verilerle oynanabilir, her ülkede oynanıyor..ama bu iş belli yöntemlerle, kurallarla yapılır...masa başında, yaz şuna 2, bu da 3 olsun denmez...alt kademe de çalışan hiç bir maaşlı adam buna alet olmaz.

Yıllarca üst seviye raporlar hazırladım, hiç bir veride .ıçından atarak uydurma rakam yazamazsın...bunu iddia eden ya dünyadan habersizdir, ya da hiç bu tür rapor işlerine girmemiştir.

Peki ne oluyor, iş kitabına uydurularak, bazı metodolojik güncellemeler yapılıyor..bu da zaten resmi olarak duyuruluyor...en fazla maipüle edilmeye çalışılan veri enflasyon verisidir...orada bile oyun alanı sınırlıdır...pek çok crosscheck imkanı olan büyüme verisi, makyajı en zor veridir...sonuçta bu tür oynamalar, veride kayda değer bir değişikliğe sebebiyet vermez...böyle geniş kapsamlı bir manipülasyon yapılsa, mutlaka ortaya çıkar...Yunanistan yaptı bir aralar, sonra hepsi ortaya çıktı.

O yüzden, şu paranoyadan kurtulun..ideolojik körlükle yaklaşmayın şu verilere.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. gram altında bu gün şok yükselişler görebiliriz..

Sayfa 296/1003 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •